5 סיבות המעידות על הצורך לעשות תכנון מיזוג אוויר מחדש

יועץ מיזוג אוויר סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
4 סיבות לפנות לשירותי יועץ מיזוג אוויר
מאי 13, 2018
התקנת מערכת מיזוג בבתי עסק סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
מערכת VRF – העתיד של עולם המיזוג
יוני 18, 2018

5 סיבות המעידות על הצורך לעשות תכנון מיזוג אוויר מחדש

5 סיבות המעידות על הצורך לעשות תכנון מיזוג אוויר מחדש סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

לא אחת גובר בנו הצורך להחליף חלק ממכשירי החשמל הביתיים במערכות מתקדמות יותר. עם זאת, חשוב לעשות הפרדה בין מצבים בהם מדובר בצורך ממשי לבין מצבים בהם מדובר ברצון שאינו מעוגן בצורך אמיתי שוהמוביל לבזבוז כסף, עבור מכשיר שאתם לא באמת צריכים בבית. במידה ומדובר במערכות מיזוג אויר – מומלץ ביותר להעזר בשירות תכנון מיזוג אוויר בחברתינו.

בואו נראה, מתי באמת כדאי לבצע את המהלך ולהתקין מזגן חדש או לשדרג את מערכת מיזוג אוויר הביתית הישנה?5 סיבות המעידות על הצורך לעשות תכנון מיזוג אוויר מחדש סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

תכנון מיזוג אוויר בבית – מתי מוצדק?

  1. אין לכם מזגן בבית – באקלים הארצישראלי מזגן אינו נחשב בגדר פינוק. לפיכך, תכנון מיזוג אוויר זהו הפיתרון הטבעי לכל מי שעדין משתמש במאוורר
  2. המזגן הנוכחי אינו חסכוני בחשמל – ככל שמערכת המיזוג חדשנית ומתקדמת יותר, כך היא חסכונית יותר בחשמל. אם כתוצאה מהפעלת מזגן אתם משלמים סכומים מופרכים עבור צריכת החשמל, ככל הנראה כדאי להתייעל ולעשות תכנון מיזוג אוויר מחדש.
  3. המזגן הנוכחי מפיק 'הרבה רעש' – מערכות מיזוג אוויר מתקדמות תוכננו לרמת רעש נמוכה יותר, מה שמטיב עם אוזניהם של דיירי הבית. אם הנכם חשים חוסר נוחות ומטרד קבוע עקב הרעש שמפיק המזגן, מומלץ שתשקלו תכנון מחדש של מערכת המיזוג.
  4. המזגן הנוכחי אינו נותן מענה לצרכיהם של כל בני הבית – אם המזגן אינו עומד במשימת המיזוג, והשוהים בחדרי הבית השונים סובלים באופן תדיר מחום או מקור, ואם קבוע בביתכם יש מחלוקות בדבר תכנית המיזוג שיש להפעיל, התקנת מערכת מיזוג חדשה מומלצת ביותר. מזגנים מתקדמים, דוגמת מערכת VRF, מאפשרים להפעיל באופן סימולטני מספר תכניות מיזוג בחדרי הבית השונים.
  5. אתם עומדים בפני שיפוץ – אם כבר החלטתם לבצע שיפוץ נרחב בבית, כדאי לכם לשקול גם לחדש את המזגן.

במידה והזדהיתם עם אחד או יותר מהמצבים שפורטו לעיל, סימן שחידושה של מערכת המיזוג הביתית היא באמת הכרחית. זכרו, כאשר אתם מחדשים את המזגן, ערכו תכנון מיזוג אוויר מדוקדק (רצוי בליווי איש מקצוע) במטרה להתאים את סוג המערכת לצרכים הביתיים שלכם בצורה המיטבית.