5 יתרונות והתועלות של מזגן VRF

סביר להניח, כי בחלק הארי של הבתים בישראל יש כיום לפחות מזגן אחד. סביר גם להניח, כי רבים חשו, לא אחת, חסרי אונים, כאשר המזגן התקלקל, פלט אוויר חם במקום אוויר קר ועוד. אם יש ברשותכם, בבית, במשרד, בעסק, במפעל או בכל מבנה שהוא מזגן VRF – ודאי תידרשו לשירותו של טכנאי מזגנים מנוסה בטיפול בסוג זה של מזגנים, אשר המאפיין המובהק שלהם הוא ביכולתם לשלוט על תפוקת החשמל ולווסת אותו.

לא ניתן להפריז בחשיבות הנגישות והזמינות של טכנאי מזגנים, קל וחומר כשמדובר בסוג זה- מזגן VRF. יש בעלי מקצוע, אשר לא ניתן להעריך מראש- ודאי לא לדעת בוודאות- מתי אנחנו עשויים להיזקק לשירותיהם. הניסיון (הרע והמר, על פי רוב) מלמד, כי תקלות קורות בזמן הכי פחות מתאים; כאשר הצרה הצרורה המתרגשת עלינו חלה בדיוק בזמן שאנחנו עסוקים בנושא ה"שואב" אותנו, תובע מאתנו קשב וריכוז. בהינתן העדר היכולת לתזמן את מועד התקלה, חשוב ביותר שניצור מבעוד מועד קשר עם בעל מקצוע בתחום המזגנים, עדיף כזה המציע את שירותיו בסביבת המגורים שלנו, או, לחלופין, במקום שבו אנחנו שוהים.

מזגן VRF
מזגן VRF

בחום ו/או בקור- טכנאי מזגנים VRP לשירותכם

כשם שיש סל מוצרים בסיסי יש גם סל שירותים בסיסי, חיוני ונדרש, אשר שירותיו של טכנאי מזגנים מהווה חלק בלתי נפרד ממנו. היות שמדובר במזגן אשר הגדרתו כ- לא זול תיחשב כלשון המעטה, גם התקנתו יקרה. מכאן נובעת החשיבות בבחירת טכנאי מזגנים מקצועי, אמין ומנוסה. תנאי הכרחי לכך שהוא ייצא צדיק מביתכם לאחר ההתקנה הוא שהטכנאי ייכנס אליו כבן אדם. הוא לא נדרש להיות מלאך או חסיד אומות העולם אלא, פשוט, בן אדם, וככזה- ישר, הגון ומצפוני.

כמו בכל נושא שאתם מתלבטים בו לפני הקנייה, גם לפני קניית מזגן VRF חשוב ומומלץ לבצע סקר שוק ולקרוא חוות דעת והמלצות על אודות הטכנאי. רכשו מוצר רק ממתקין שיספק לכם חשבונית ואחריות.

מזגן VRF הוא מזגן שתפוקת הקירור שלו ועצמתו גבוהות מאוד. תפוקה גבוה מאפשרת פיזור הקור שלו לחללים גדולים ( מעבה אחד שלו בלבד יסוכל להזרים, במקביל, אוויר לעשרות פתחים). בשל פוטנציאל הקירור העצום הגלום במזגנים אלה הם מתאימים למפעלי תעשייה, לאולמות גדולים, למוסדות ציבור, לווילות, למשרדים, לבתי עסק גדולים ועוד.

היתרונות של מזגן VRF

הוא חסכוני בחשמל. היות שטכנולוגיית האינוורטר החדשנית המוטמעת בו מאפשרת תיעול צריכת החשמל, בחשבון פשוט לטווח ארוך תגלו כי מדובר במזגן חסכוני ביחס לחלופותיו.
ניתן לשלוט, לבקר ובעיקר לווסת את הטמפרטורה הרצויה – חמה או קרה ( ואף במקביל ובו בזמן!) בכל אחת מהיחידות הפנימיות של החלל.

בשל יכולת השליטה והוויסות ניתן, לדוגמה, לקבוע טמפרטורת קירור או חימום נמוכה או גבוהה, בהתאמה, על פי גודל החלל של המבנה: אולם גדול יקבל תפוקה גדולה בעוד חדר קטן יקבל תפוקה נמוכה. עיניכם הקוראות עדות: היכולת לפצל את תפוקת היחידות מאפשרת ניצול מרבי ומיטבי של המערכת. מזגן VRF עובד בקול דממה דקה- ככל שלדממה דקה יש קול; הוא לא מרעיש, ודאי לא מחריש. פעולת המעבה ויחידות הפנים שקטה ומאפשרת ריכוז.

הדיוק המרבי של חזאי מזג האוויר כיום מאפשר להיערך מבעוד מועד לקראת חום או קור קיצוניים, אשר יחייבו, כצפוי וכמשוער, שימוש במזגן. מי שברשותם מזגן VRF ודאי מבינים את הצורך להוסיף את מספר הטלפון של טכנאי מזגנים המתמחה בסוג זה ברשימת המועדפים שלהם, ובכל מקרה- שהמספר שלו יהיה זמין עבורו בכל מקום שבו הוא עשוי או עלול להימצא.

תקינותו של מזגן VRF ופעילות רציפה וסדירה שלו עשויות להיות ההבדל בין קיץ נסבל, גם אם לא תרגישו כי אתם בגן עדן, לבין קיץ שעלול להיות, חלילה, סיוט, ובו תרגישו כי אתם בגיהינום.
מזגן VRF יהפוך את השהייה שלכם בחלל שבו הוא מותקן לנעימה יותר מאשר בלעדיו- בין אם בחורף הקר ובין אם בקיץ החם. בשתי העונות, הקוטביות, אתם תרגישו את ההשפעה המבורכת של תפוקתו המרבית של המזגן.

בשורה התחתונה: אם יש לכם מזגן VRF והיכרות עם טכנאי מזגנים שמכיר היטב את מנגנון הפעולה שלו, על חוזקותיו ועל חולשותיו, על יתרונותיו ועל חסרונותיו- אתם מסודרים.

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
×

Powered by WhatsApp Chat

× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן