איזה מזגן מתאים לך? מצא את עצמך!

תכנון מיזוג אוויר סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
תכנון מיזוג אוויר בלי טעויות בדרך
מרץ 14, 2018
ייעוץ מיזוג אוויר סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
ייעוץ מיזוג אוויר מקצועי בכל שלבי רכישת המזגן
אפריל 10, 2018

איזה מזגן מתאים לך? מצא את עצמך!

התקנת מערכת מיזוג סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

לא קל לבחור מזגן: יש המון סוגים וטווח המחירים עצום. לעיונכם מספר מקרי מבחן של אנשים שכבר רכשו לעצמם מערכת מיזוג. אנו מאמינים שהדוגמאות הנ”ל יסייעו לכם להבין טוב יותר איזו מערכת מיזוג תתן את המענה המיטבי לצרכים שלכם – פשוט נסו לענות על השאלה: עם מי מהמרואיינים אתם הכי מזדהים?

מיזוג של יחידת דיור לסטודנטים

מזגן סיביר מערכות מיזוג אויר / VRFאיתמר, בן 23 מפ”ת

‘בת זוגתי ואני כמעט ולא נמצאים בבית: שנינו לומדים ועובדים וחוזרים מאוחר בערב. כשבחרנו מערכת מיזוג מיד הבנו שצריך להתקין מזגן עילי קטן בהספק נמוך. באמת שאנחנו לא צריכים יותר מזה: גודל דירתנו 30 מ”ר והמזגן העילי שהתקנו עושה את העבודה’.

מערכת מיזוג לוילה במושב

אביבית, בת 74 מבאר יעקב

‘בעלי ואנוכי כבר לא צעירים ולא יכולים כמו פעם לחיות בלי מערכת מיזוג. בגלל שאנו מתגוררים בקוטג’ גדול בן 2 קומות המליצו לנו על התקנת מזגן מיני מרכזי. כשבאנו לחנות, המוכר סיפר לנו על מערכת מיזוג VRF שהיא יקרה יותר ממערכת מיזוג מיני מרכזית רגילה, אך, לדבריו, גם טובה יותר. התקנו אותה ועד היום לא מתחרטים: מזגן VRF הוכיח את עצמו כחסכוני ביותר (המדחס שלו עובד אחרת לעומת מזגנים מיני מרכזיים רגילים). מה גם שמזגן זה הוא שקט במיוחד: ולי עם בעיות השינה שלי – זה חשוב במיוחד’.

מזגן למשפחה גדולה

ענבל, בת 37 מרחובות

‘אנחנו 7 נפשות בבית: בעלי ואנוכי, 4 ילדים ואימי הפנסיונרית. בגלל מספר החדרים הרב היה ברור שנעדיף מערכת מיזוג מיני מרכזית על פני יחידת מיזוג נפרדת בכל חדר. לפיכך, בחרנו במזגן VRF בשל מגוון האפשרויות שהוא מציע: להפעיל תכניות מיזוג שונות בכל חדרי הבית. כך בחדר השינה שלנו (איפה שהתינוקת) ובחדר של אימי שסובלת מקור, אנו מפעילים מיזוג מתון, בעוד ביתר החדרים מוגדרות טמפרטורות נמוכות יותר. הרגשנו שכך ניתן את המענה המושלם לצרכים המגוונים של כלל בני הבית’.