יועץ מיזוג אוויר – האם כדאי?

סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
משדרגים את שוק המיזוג – מערכות VRF לבית ולעסק
אוגוסט 14, 2018
תכנון מיזוג אוויר סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
תכנון מיזוג אוויר
אוגוסט 14, 2018

יועץ מיזוג אוויר – האם כדאי?

סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

כחלק מהיערכות לקראת התקנת מערכת מיזוג אוויר, אחת הדילמות שמעסיקות רבים היא ‘האם כדאי לפנות ליועץ מיזוג אוויר על מנת להבטיח בחירה והתקנה מיטביים של המערכת?’… לנוחיותכם ריכזנו את מערך שיקולי ‘בעד ונגד’ פנייה ליעוץ והכוונה מקצועיים בתחום מיזוג אוויר.

יועץ מיזוג אוויר סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

מדוע לא כדאי לפנות לאיש מקצוע?

לא נשכח כי רכישת מערכת מיזוג אוויר והתקנתה מסתכמים באלפי שקלים – הוצאה גדולה שלא קל לעמוד בה. מאחר ותשלום נוסף עבור יעוץ מקצועי בתחום צפוי לייקר את העניין במידה רבה אף יותר, חלק יעדיפו לוותר על פניה לאיש מקצוע.

שנית, יועץ מיזוג אוויר עם איש מזגנים מקצועי דורש מספר שעות מזמנכם. איש המקצוע מגיע לבית או לבית העסק שלכם, סוקר את האזור, שואל את השאלות הרלוונטיות ובסופו של עניין חווה את דעתו המקצועית בדבר סוג המערכת ואופן ההתקנה המומלצים. חלק יעדיפו לוותר ולחסוך מעצמם את הטרחה שבמפגש זה.

מדוע כדאי לפנות ליועץ מיזוג אוויר?

על אף הנאמר לעיל, חוות דעת מקצועית מפי יועץ מיזוג אוויר יכולה להוכיח את עצמה כיקרה מפז עבורכם ולחסוך לכם כסף, זמן וכאב ראש לטווח הארוך.

קודם כול, איש המקצוע מכיר היטב את שוק המיזוג ודגמי המערכות המובילות בתחום. כך תוכלו לבחור את הדגם המיטבי לצורכיכם במחיר המשתלם ביותר. שנית, סביר כי מערכת מיזוג אמינה שתרכשו בעקבות הייעוץ תוכיח את עמידותה ואמינותה לאורך השנים – כך יחסכו מכם הוצאות וזמן נוספים עבור טיפול בבעיות אפשריות.

יתרה מזאת, התאמה אופטימלית של המערכת למאפייני אזור ההתקנה מבטיחה יעילות מרבית. כך, למשל, מערכת מיזוג המותאמת בעוצמתה לשטח האזור מבטיחה יעילות אנרגטית וחיסכון בחשבון חשמל לטווח ארוך.

ניתן, אפוא, לסכם ולומר כי יועץ מיזוג אוויר יכול בהחלט להעניק את הידע והניסיון הנחוצים לכם במעמד התכנון של מערכת המיזוג. לפיכך, מומלץ שתימנעו מלהסתכל על פניה לאיש מקצוע כעל בזבוז של זמן וכסף: רוב הסיכויים שמה שתחסכו כעת על היעדר פניה ליעוץ מקצועי, תשלמו לאחר מכן (ואף סכומים גבוהים יותר) בשל תכנון לקוי של מערך המיזוג.