יועץ מיזוג אוויר – מדוע כדאי להיעזר?

תכנון מיזוג אוויר – המגמות העיקריות לשמירה על קו העיצובי
אפריל 14, 2019
טכנאי מזגנים במרכז סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
טכנאי מזגנים במרכז – איך לאתר טכנאי מקצועי?
אוגוסט 18, 2019

יועץ מיזוג אוויר – מדוע כדאי להיעזר?

יועץ מיזוג אוויר סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

אם אתם רוצים לדאוג כי בבית שלכם או במשרד של העבודה יהיו תנאי מזג אוויר טובים, כדאי לקחת בעל מקצוע המתעסק בתכנון מיזוג האוויר. יועץ מיזוג אוויר יסייע לכם להבין מהן המערכות הקיימות בשוק, והאם כדאי להתקין מזגן נפרד בכל חדר או לתכנן מערכת מיזוג אוויר.יועץ מיזוג אוויר סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

תפקיד יועץ מיזוג אוויר

יועץ מיזוג האוויר הוא מהנדס מוסמך, אשר מכיר את כל הטכנולוגיות וההתקדמויות בתחום המיזוג לעומק, ויודע לתכנן את כל מערכת המיזוג בנכס. תפקידו הוא להצליח להתאים לכל חלל את המערכת שתעבוד ותספק יכולת לקרר ולחמם אותו בצורה הטובה ביותר. 

בנוסף, אם אתם בעד חיסכון בחשמל, היועץ יוכל להסביר לכם על מערכות מיזוג אוויר הנחשבות לחסכוניות יותר מאחרות. בעבור חברות גדולות, בהם כמות המזגנים המופעלים ביום לשעות ארוכות היא גדולה, מזגנים ומערכות חסכוניות יכולות להוביל לחסכון משמעותי בעלויות החודשיות היוצאות על תפעול החברה. 

לאחר פגישת הייעוץ, עליכם לצאת עם תחושה כי הבנתם מה הם מערכות המיזוג הקיימות כיום, השלבים בהם מותקנת המערכת, הסבר על מערכת המיזוג שתתאים ביותר לצרכים שלכם, ושרטוט המסביר את הנקודות בהם יעברו הצינורות השונים וכבלי החשמל. 

חשיבות פגישה עם יועץ מיזוג אוויר

מומלץ מאוד להיפגש עם יועץ מיזוג אוויר על מנת להבטיח קבלת ביצוע איכותי ומקצועי של בניית מערכת המיזוג. היועץ, הוא מהנדס שעבר את כל ההסמכות הנדרשות ויודע לעשות חישובים ולהתאים את מערכת המיזוג לשלד הנכס ולצרכים של הלקוחות. לפניכם מספר סיבות מדוע כדאי להיעזר ביועץ מיזוג אוויר:

תכנון וליווי – ליועץ יש את כל הידע הנדרש בתכנון תשתית למערכת מיזוג אוויר ומזגנים, מה שמקנה לו יכולת למקם עבורכם את המערכות במיקומים הנדרשים בשביל לקבל כיסוי טוב של מיזוג ברחבי החלל. בנוסף, יועץ מיזוג האוויר ידע להסביר לכם מה החסרונות והיתרונות של המערכות השונות ולבחור את המתאימה ביותר עבורכם. במהלך כל התהליך היועץ ייפגש איתכם ויסביר לכם את האפשרויות השונות שעומדות לפניכם, במטרה להעניק לכם יכולת לשלוט בכל המתרחש וללוות אתכם.

חסכון בעלויות – אחד מהאספקטים החשובים בעת הקמת תשתית מיזוג, היא בחירת מערכת הנחשבת לאיכותית ולחסכונית. מערכות חסכוניות יוכלו לדאוג למיזוג החלל בצורה טובה ובו בעת לחסוך לכם כסף יקר. מדינת ישראל היא מדינה חמה, בה בימי הקיץ המזגנים עובדים ללא הפסקה על בסיס יומי, ולכן חשוב לבחור מערכות הנחשבות לחסכוניות.

אם אתם רוצים לוודא כי מערכת מיזוג האוויר שלכם תהיה מהמתקדמות בשוק, תחזיק לטווח ארוך, ותעניק לכם חסכון כלכלי – כדאי שתיעזרו ביועץ מיזוג אוויר מומחה.