מדוע להתקין מזגני VRF עם סיביר?

VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
VRF סיביר – מספר אחת במזגני VRF
ינואר 19, 2020
VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
VRF – אם מזגנים הם קצפת – VRF הוא הדובדבן
מרץ 15, 2020

מדוע להתקין מזגני VRF עם סיביר?

VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

סיביר היא חברה שמתמחה בתכנון, התאמה והתקנה של מערכות מיזוג אוויר ללקוחות פרטיים ולעסקים. סיביר היא חברה שמתאימה את עצמה לשוק הצרכנים המשתנה ומביאה ללקוחותיה את המוצרים המובילים. בשנים האחרונות מזגני ה- VRF הם המזגנים הטובים ביותר בשוק.

מהי מערכת מיזוג VRF?
מערכת מיזוג VRF היא מערכת חדישה בתחום המזגנים שמאפשרת למשתמשים נוחות ואמינות. המערכת מורכבת מחיבור יחידות מיזוג ומעניקה יכולת קביעת טמפרטורה שונה בכל חלל, פעולה שקטה, חיסכון בצריכת החשמל, גמישות בהתקנה ואמינות.

VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRFמה הם חלקי המערכת מהם מורכב המזגן?
מערכת המיזוג מכילה מדחס אינוונטר שפועל באופן רצוף לאורך כל תקופת ההפעלה ולא עושה עצירה בעת הגעת המזגן לטמפרטורה הרצויה, בניגוד למזגנים הרגילים. באמצעות פעולה זו היכולת של המערכת לפעול בתנאי מזג אוויר קיצוניים, מערכת VRF צורכת פחות חשמל ממערכות המיזוג הרגילות.

מדוע כדאי להתקין מזגן VRF עם חברת סיביר?
חברת סיביר היא חברה מובילה בתחום התקנות מערכות המזגן והיא מעסיקה מתקינים שעברו את ההכשרות המתאימות לצורך ביצוע התקנות מערכות VRF.

הנה מספר יתרונות של התקנת מזגן VRF עם חברת סיביר:
מערכות VRF הן מערכות חדישות ומתוחכמות אשר מצריכות ידע רב והיכרות איתן ולא כל מתקין מסוגל לבצע את ההתקנה.
חברת סיביר מציע שירות אישי ומלא החל מהצורך להתאים פתרון מיזוג אוויר, תכנון מערכת המיזוג ועד להתקנה שלה אצל הלקוח.
לפני התקנת מערכת המיזוג החברה שולחת איש מדידות על מנת לאשר את תכנון מערכת המיזוג ואת התאמה המזגן אל נתוני החלל וצרכיו.

מדוע לבחור בחברה מקצועית להתקנת מערכת VRF?
מערכות מיזוג הן מערכות שמלוות אותנו לטווח הארוך ולא מתחלפות לאחר פרק זמן קצר. בנוסף, עלות מערכת מיזוג לנכס הן השקעה ראשונית גבוה. אם בחרתם להתקין בביתכם או בעסק שלכם מזגן VRF אשר ידוע ביתרונות רבים, אל תנסו לחסוך כמה שקלים על ידי הזמנת מתקין הגובה מחיר זול.

על מנת להימנע מהתקנה לא נכונה של מערכת המיזוג ופגיעה במערכת שתגרום לכם הוצאה גבוהה על תיקון מומלץ להיעזר במתקין מוסמך אשר מכיר את המערכת על כל רבדיה.

חברות מיזוג אוויר מתעסקות ומלוות את הלקוח מתהליך רכישת המערכת המותאמת לדרישותיו ועד להתקנתה באמצעות מתקינים מוסמכים, מקצועיים ואחראיים.

אם אתם מעוניינים לרכוש מערכת מיזוג VRF ומעוניינים להיעזר באנשי מקצוע איכותיים שידעו להקשיב לצרכים שלכם, להעניק מערכת מיזוג אמינה ולהתקין אותה בצורה מקצועית ומהירה, כדאי לכם להיעזר בסיביר. התקשרו עוד היום אל סיביר מערכות מיזוג בכדי לקבל יחס אישי ומערכת מיזוג שתלווה אתכם לעוד שנים רבות.