מדוע להתקין מזגני VRF עם סיביר?

סיביר היא חברה שמתמחה בתכנון, התאמה והתקנה של מערכות מיזוג אוויר ללקוחות פרטיים ולעסקים. סיביר היא חברה שמתאימה את עצמה לשוק הצרכנים המשתנה ומביאה ללקוחותיה את המוצרים המובילים. בשנים האחרונות מזגני ה- VRF הם המזגנים הטובים ביותר בשוק.

מהי מערכת מיזוג VRF?
מערכת מיזוג VRF היא מערכת חדישה בתחום המזגנים שמאפשרת למשתמשים נוחות ואמינות. המערכת מורכבת מחיבור יחידות מיזוג ומעניקה יכולת קביעת טמפרטורה שונה בכל חלל, פעולה שקטה, חיסכון בצריכת החשמל, גמישות בהתקנה ואמינות.

מה הם חלקי המערכת מהם מורכב המזגן?

מזגני VRF
מזגני VRF

מערכת המיזוג מכילה מדחס אינוונטר שפועל באופן רצוף לאורך כל תקופת ההפעלה ולא עושה עצירה בעת הגעת המזגן לטמפרטורה הרצויה, בניגוד למזגנים הרגילים. באמצעות פעולה זו היכולת של המערכת לפעול בתנאי מזג אוויר קיצוניים, מערכת VRF צורכת פחות חשמל ממערכות המיזוג הרגילות.

מדוע כדאי להתקין מזגן VRF עם חברת סיביר?
חברת סיביר היא חברה מובילה בתחום התקנות מערכות המזגן והיא מעסיקה מתקינים שעברו את ההכשרות המתאימות לצורך ביצוע התקנות מערכות VRF.

הנה מספר יתרונות של התקנת מזגני VRF עם חברת סיביר:
מערכות VRF הן מערכות חדישות ומתוחכמות אשר מצריכות ידע רב והיכרות איתן ולא כל מתקין מסוגל לבצע את ההתקנה.
חברת סיביר מציע שירות אישי ומלא החל מהצורך להתאים פתרון מיזוג אוויר, תכנון מערכת המיזוג ועד להתקנה שלה אצל הלקוח.
לפני התקנת מערכת המיזוג החברה שולחת איש מדידות על מנת לאשר את תכנון מערכת המיזוג ואת התאמה המזגן אל נתוני החלל וצרכיו.

מדוע לבחור בחברה מקצועית להתקנת מערכת VRF?
מערכות מיזוג הן מערכות שמלוות אותנו לטווח הארוך ולא מתחלפות לאחר פרק זמן קצר. בנוסף, עלות מערכת מיזוג לנכס הן השקעה ראשונית גבוה. אם בחרתם להתקין בביתכם או בעסק שלכם מזגן VRF אשר ידוע ביתרונות רבים, אל תנסו לחסוך כמה שקלים על ידי הזמנת מתקין הגובה מחיר זול.

על מנת להימנע מהתקנה לא נכונה של מערכת המיזוג ופגיעה במערכת שתגרום לכם הוצאה גבוהה על תיקון מומלץ להיעזר במתקין מוסמך אשר מכיר את המערכת על כל רבדיה.

חברות מיזוג אוויר מתעסקות ומלוות את הלקוח מתהליך רכישת המערכת המותאמת לדרישותיו ועד להתקנתה באמצעות מתקינים מוסמכים, מקצועיים ואחראיים.

אם אתם מעוניינים לרכוש מערכת מיזוג VRF ומעוניינים להיעזר באנשי מקצוע איכותיים שידעו להקשיב לצרכים שלכם, להעניק מערכת מיזוג אמינה ולהתקין אותה בצורה מקצועית ומהירה, כדאי לכם להיעזר בסיביר. התקשרו עוד היום אל סיביר מערכות מיזוג בכדי לקבל יחס אישי ומערכת מיזוג שתלווה אתכם לעוד שנים רבות.

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
×

Powered by WhatsApp Chat

× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן