מזגן מיני מרכזי- 4 יתרונות של מיני שכולו מקסי

בחירה למזג את הבית באמצעות מזגן מיני מרכזי היא בחירה טובה, מושכלת ו… מתבקשת. יתרונות שיטת מיזוג זו רבות לאין שיעור מחסרונותיה המעטים. בבתים רבים, שבהם מותקנת מערכת זו, נהנים דייריהם ממיזוג יעיל ומיטבי בכל אחד מהמתחמים והחללים המצויים בהם. 

מזגן מיני מרכזי
מזגן מיני מרכזי

כשהקיץ הישראלי חם כבר משלהי האביב (ולא אחת אף בעיצומו) והוא צפוי להיות ארוך ומתיש; כאשר ימים מים מאוד, אשר לא רק מצדיקים שימוש  במזגן אלא אף מחייבים שימוש כזה, נמשכים גם אל תוך הסתיו, ניצבים רבים מהרוכשים  הפוטנציאליים של מערכת מיזוג בפני בחירה מורכבת. כמו לפני כל קבלת החלטה, נכון וראוי להידרש למכלול השיקולים. אין הכרח לשבת בדיוק. על מנת להפיק את המרב ואת המיטב ממערכת מזגן מיני מרכזי- חשוב להקפיד לא רק אל בחירת מערכת איכותית ומשוכללת אלא גם, וזה לא פחות חשוב, על שכירת שירותיו של מתקין מזגנים מקצועי בכלל ושל מתקין המאומן ומיומן בהתקנת מערכת מיזוג זו.  התקנה מיטבית אינה רק שאלה של מיקום אלא של ניצול מלא של פוטנציאל הקירור בכל הבית. 

הואיל והתקנת מזגן מיני מרכזי– מורכבת יותר מאשר התקנת מזגן רגיל, תנאי הכרחי להתקנה נכונה שלה הוא בחינה מבעוד מועד של מכלול המרכיבים, ובהם, מיקום כל חלקי המזגן, בדיקת התעלות המחברות בין החדרים, כדי לוודא כי תיווצר ותתאפשר זרימה חופשית, חלקה ורציפה של האוויר הממוזג.

דווקא בשל השוני של מזגן מיני מרכזי  ממזגנים רגילים וריבוי רכיביו, חשוב להקפיד בעת התקנתו עם שמירת המראה האסתטי של הבית. על מנת לא להיות מופתעים ובעיקר מאוכזבים מהמראה הסופי, חשוב לשאול את המתקין מבעוד מועד את כל השאלות שמתבקשות, לרבות קבלת הסבר על כל מרכיבי מערכת המיזוג תפקידם ומיקומם.

יתרונות מזגן מיני מרכזי

 קל יותר להיווכח ביתרונות של  מזגן מיני מרכזי כאשר הם מוצגים באופן של "רשימת מכולת"- בטור עורפי, בזה אחר זה:

  1. מזגן אידיאלי למיזוג- חימום וקירור- בית או מבנה אחר שיש בו חללים רבים.
  2. טמפרטורה אחידה בכל החללים.
  3. מייתר את הצורך להתקין מזגן ייעודי נפרד לכל חדר ומאפשר לשהות בכל אחד מהמתחמים בו וליהנות מטמפרטורה ממוזגת.
  4. פחות "התעסקות" מאשר עם כל מזגן בנפרד. 

אין הכרח לשבת בדיוק מול פתח האוורור של מזגן מיני מרכזי על מנת ליהנות מטיב המיזוג ומאיכותו. כאמור, הוא מקרר, שווה בשווה, את כל אחד מהמתחמים בבית.  הואיל ו – כאמור- הקיץ צפוי להיות חם, ארוך ואף "לחלחל" אל תוך הסתיו, חשוב להיערך לקראתו בכל מה שקשור למיזוג האוויר בבית.  לצערנו, לא פעם נוכחים מי שלא מייחסים חשיבות מספיקה לבדיקת כשירותה ותקינותה של מערכת מיזוג האוויר בביתם כי העדר תשומת הלב היא בעוכריהם. כדי לא להימנות עם אותם אנשים, חשוב שתיערכו מבעוד מועד, והמועד הזה כבר ממש כאן ועכשיו, ותזמינו טכנאי מזגנים לבדיקת המערכת. 

 גילוי נאות: אנחנו חייבים תודה והוקרה לחבר, אשר הודות להמלצתו ובזכותה אנחנו נהנים בשנים האחרונות ממיזוג נפלא, בקיץ ובחורף, שמתאפשר בזכות מזגן מיני מרכזי  שמותקן בביתנו. החלק בביתנו שבו נדרשה הנמכת תקרה לצורך הנחתה של הצנרת, הוא קטן יחסית ומוסתר יחסית. הוא לא פוגם במראה האסתטי של הבית ולא מושך את תשומת הלב. 

מזגן מיני מרכזי הוא חלק בלתי נפרד מאיכות החיים שלנו. מבחינתנו מדובר לא רק במוצר צריכה בסיסי אלא באוויר לנשימה. פשוטו של המושג כמשמעו. לפני כל קיץ אנחנו מזמינים טכנאי המתמחה במזגנים מסוג זה לבצע בדיקה של תקינות המערכת. בדיקה זו היא חלק חשוב מהיערכותנו לקיץ- היערכות מוקפדת המתבצעת במכלול תחומים.  חברים שהתעניינו האם כדאי גם להם להתקין בביתם מערכת כזאת מודים לנו בכל ביקור, ומדווחים אף הם על שיפור דרמטי באיכות החיים שלהם הודות לה (ולנו…).

מזגן מיני מרכזי מועיל ונעים

  סביר להניח כי התקנת מזגן מיני מרכזי  תחייב הנמכת התקרה לצורך מיקום רכיביו השונים וניצול מיטבי שלהם. זה עלול להיחשב לחיסרון אבל בשורה התחתונה, בשקלול עלות מול תועלת, רווח מול הפסד, יתרונות מול חסרונות, אין כל ספק כי התועלת הרבה של מזגן מיני מרכזי  הופכת את רכישתו לכדאית ומשתלמת.  מזגן מיני מרכזי עשוי להיות ההבדל בין בית, אשר מערכת המיזוג בו היא הבעיה של המיזוג לבין מערכת שהיא הפתרון לבעיות המיזוג.

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
×

Powered by WhatsApp Chat

× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן