מזגן 1 כוח סוס – הבחירה הטבעית ללא שום היסוס

מזגן 1 כוח סוס הוא הבחירה הטבעית של מי שלא מתפשרים על איכות. היא הבחירה המועדפת גם על מי שיודעים כי במונחי עלות- תועלת, הנכון לאמוד את המחיר ביחס ליתרונות הרבים של המוצר. הטכנולוגיה הייחודית של מזגן VRF מאפשרת בקרה אקלימית ופיזור שונה של עצמת הקור לכל יחידה ולכל מתחם בבית בהתאם לצרכים, לרצון ולכמות האנשים. השליטה, הבקרה והפיקוח מתבצעים באמצעות מערכת בקרה ראשית.  מזגן 1 כוח סוס הוא יעיל, שקט, חסכוני, שומר על טמפרטורה קבועה ואחידה, ללא תנודות ושינויים.  מי מאתנו  ( מי לא?!) שנחשפו לפעילות זמזמנית וטורדנית, שלא לומר רעשנית, של מזגנים יודעים להעריך את משמעות הפעילות השקטה של מזגן ואת ההשפעה המרגיעה שלו. אבל אין ספק כי אחד היתרונות החשובים והמרכזיים של מזגן יוקרתי זה הוא חיסכון שעשוי להגיע עד ל- 50% מעלויות המיזוג. נתון זה הופך את רכישתה לכדאית במונחים של עלות- תועלת, היות שכבר בטווח הזמן שבין שנה לשנתיים מוחזרת ללקוח עלות הרכישה וההתקנה של המערכת. 

מזגן 1 כוח סוס – כוח ויופי של סוג אציל…

לבד מכל היתרונות הנ"ל אחד המאפיינים המובהקים של המזגן הוא האסתטיקה שלו. העדר צורך בהתקנת יחידות קירור שונות משפר, באופן גלוי לעין. את האסתטיקה של חלל המבנה. בנוסף לכל מזגן 1 כ"ס הוא לא רק יעיל וחסכוני הוא גם יפה ואסתטי.  על מנת לנצל את התפוקה המיטבית והמרבית של המזגן חשוב לבחור מתקין מקצועי, אשר בראש ובראשונה יאפיין את פרופיל השימוש בו בהינתן המבנה שבו הוא אמור לפעול. חשוב לדעת, כי אם מתקינים מערכת חזקה מדי ולא מסתפקים בפחות כגון מזגן 1 כוח סוס גורמים למערכת לעבוד בהספק נמוך מדי עבורה, מה שלאורך זמן עלול לחבל בתקינותה, לגרוע מיעילותה ובעיקר לבזבוז אנרגיה שמשמעותו- הוצאה כספית שניתן להימנע ממנה.  

מזגן 1 כוח סוס – כל התועלות והיתרונות

כדאי לדעת, כי מזגן אחד כוח סוס הוא המזגן התקני לחדר במידותיו ממוצעות. ניתן להסתפק בהם בהחלט לקירור ולחימום של חדרים שמידותיהם תשעה עד 12 מטרים רבועים. מאחר שזה גם הגודל הממוצע של חדרי שינה ברור יותר מדוע יש המעדיפים להתקין בחדר השינה שלהם מזגן 1 כ"ס. האפשרות להדליק ולכבות מזגן זה באמצעות הטלפון הסלולרי היא עוד מרכיב באפיון חדר השינה כאזור הנוחות האולטימטיבי שלכם… לבד מהאפשרות לפצל את יחידות הקירור ולאפשר מיזוג בטמפרטורה שונה בכל יחידה במתחם, ניתן גם, במקביל, לקרר יחידה מסוימת ולחמם יחידה אחרת. זו עוד אחת מנפלאות מזגן 1 כוח סוס.  

רק מי שנאלץ לשהות במשך זמן ממושך במתחם לא ממוזג ביום קיץ חם יכול  להבין את משמעות הצורך הכמעט כפייתי להתקנתו.  בהינתן מזגן כמוצר צריכה בסיסי, כמעט קיומי, ובהינתן התלות בו, לגיטימי ומוצדק לא להתפשר על פחות מהמזגן הטוב ביותר.  מזגן 1 כ"ס הוא מזגן שהיתרונות והתועלת הגלומים בו הופך את ההשקעה בו לכדאית ביותר. 

 

מזגן 1 כוח סוס

 אם החלטתם (החלטה מושכלת, טבעית ומתבקשת) לרכוש מזגן 1 כ"ס שווה לכם להשקיע זמן ומאמץ בחיפוש אחרי טכנאי המאומן ומיומן במתן שירות לסוג זה של מזגנים. אל תהססו ובעיקר אל תתעצלו לחפש טכנאי כזה. חשוב לדעת כי בשנים האחרונות מעדיפים רבים לרכוש מזגן VRF אשר מוטמעת בו טכנולוגיה חדשנית המאפשרת ניצול מושלם של פוטנציאל המיזוג הגלום בה- קור וחום גם יחד. 

השורה התחתונה של מזגן 1 כוח סוס

אף שהוא לא חף מחסרונות, היתרונות של מזגן זה הם רבים ומובהקים, והופכים את השורה החתונה של כל מאמר שעשוי להיכתב עליו להעתק מדויק, מודגש, של השורה הראשונה בו. 

אם יישאלו, לקוחות רבים -הם שיעידו, עם שיגידו- יוכלו, בוודאי, לספר על כדאיות רכישת  מזגן 1 כוח סוס. בכל מתחם שיש בו מזגן 1 כוח סוס מרגישים השוהים בו את פיזור האוויר הממוזג שווה בשווה בכל סמ"ק בו. כוח הסוס של מזגן 1 כוח סוס הוא כוחו של סוס שהוא הכלאה ומיזוג של סוס עבודה עם סוס אציל.

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
×

Powered by WhatsApp Chat

× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן