מזגני vrf סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
מזגני vrf חידושים בתחום
נובמבר 17, 2019
מיזוג אוויר – כל מה שאתם צריכים לדעת!
דצמבר 17, 2019

מזגן vrf- מהו?

מזגן VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

מהנדסי מערכות מיזוג אוויר, בעלי מקצוע ואנשים רבים ממליצים על מזגן vrf? מדוע? אלו הם המזגנים החדישים ביותר בתחום המיזוג אשר מעניקים בית בטמפרטורה נעימה עם מנגנון פעולה שקט וחסכון רב בחשמל.

איך פועל מזגן vrf?

מזגן vrf מורכב ממדחס שמשנה את קצב פעולתו בהתאם לדרישות המאיידים ומעניק יכולת שמירה על טמפרטורה קבועה בחלל בו הוא מורכב. בניגוד למזגנים מסוימים אשר מפסיקים לפעול ברגע שהגיעו לטמפרטורה הרצויה, מזגני vrf ממשיכים לעבוד על מנת להמשיך ולשמור על הטמפרטורה.

מה היתרונות של מזגן vrf?

למערכות מיזוג vrf יש מאפיינים רבים אשר הופכים אותם לבחירה של הלקוחות ברגע שהם צריכים לבחור מערכת מיזוג לביתם. מערכת מיזוג היא כזאת שרוכשים פעם אחת ולא מחליפים במהירות, ולכן חשוב לרכוש מערכת אמינה שתצליח למזג את הבית באופן מיטבי.

לפניכם מספר יתרונות של מזגן vrf שיגרמו לכם להעדיף אותו:

פעולה שקטה – מערכת המיזוג מאפשרת לכם ליהנות בו זמנית ממזג אוויר אשר נתון לבחירתכם ומשקט בחלל בו היא פועלת.
מנגנון בית חכם – ניתן לחבר את המזגן למערכת בית חכם, אשר מאפשרת את הפעלתו מרחוק.
טמפרטורה – המערכת שומרת על טמפרטורה קבועה בחלל, מאפשרת הגדרת טמפרטורות שונות לחללים שונים בבית ואף מצב בו בחלל אחד יש בכל צד טמפרטורה שונה.
התקנה – המערכת ניתנת להתקנה באופן גמיש, אשר מאפשר לשלב אותה עם העיצוב של המבנה. בנוסף, יש אפשרות במהלך השנים לשנות את מערכת המיזוג בהתאם לצרכים שלכם ולהוסיף או להחסיר יחידות מיזוג.
צריכת חשמל – בעקבות כך שהמזגן מספק את התפוקה הנדרשת באופן מדויק, הוא נחשב למזגן חסכוני בחשמל אשר צורך כ-50% פחות ממזגנים אחרים בשוק מערכות המיזוג.

מי מורשה לטפל במזגן vrf?

מזגן vrf הוא מזגן ייחודי ומתקדם אשר בנוי באמצעות טכנולוגיה שונה מזו המרכיבה מזגנים אחרים. כדי להרכיב או לטפל בתקלות במזגן vrf יש צורך בהזמנת טכנאי אשר מתמחה במזגני vrf ועבר הכשרה מותאמת. טכנאי ללא ניסיון במערכת, יכול לגרום להתקנה לא נכונה או להחמרת התקלה.

מזגן VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRFמה הם החסרונות של מזגן vrf?

בניגוד למזגנים אחרים מזגן vrf נחשב משתלם ביותר בהסתכלות לטווח הארוך זוהי השקעה התחלתית גדולה ומשתלמת אשר חוסכת לכם כסף יקר באמצעות עלויות אחזקה וצריכת חשמל נמוכות.

אם אתם מעוניינים במזגן אמין שילווה אתכם לתקופה ארוכה וידע למזג את הבית בצורה יעילה וחסכונית, כדאי שתבחרו במזגן vrf. אנו בסיביר מערכות מיזוג אויר בע”מ נשמח לעזור לכם, לייעץ, להתאים את מערכת המיזוג ולהתקין אותה אצלכם בבית או בבית העסק. חייגו אלינו ללא היסוס: 052-8074773