מזגן VRF מיני מרכזי- 3 סיבות למענה המיטבי לחום ולקור

מזגן VRF מיני מרכזי
מזגן VRF מיני מרכזי
מזגן VRF מיני מרכזי מוכיח, כי אותה גברת בשינוי אדרת היא בכל זאת גברת אחרת. אותו מזגן בשינוי מערכת ומיקום הוא בכל זאת מזגן אחר- יעיל וטוב יותר. אף שאין לכאורה מקום להשוואה בין מזגן רגיל לבין מזגן ייעודי זה, השוואה כזאת עולה מאליה, כאשר מציינים ומדגישים את היתרונות הרבים של המזגן.  אם יש מזגן המייתר את הצורך בהתקנת מזגן ייעודי לכל אחד ממתחמי הבית בכלל וחדריו בפרט- מזגן מיני מרכזי הוא המזגן הזה. חשבו לא רק על החיסכון אלא על הנוחות . חשבו על כאב הראש העלול להיגרם לכם כאשר מי מדיירי הבית שכח לכבות את המזגן בחדרו.  ניתן לשלוט על הפעלת מזגן מיני מרכזי באמצעות מתג אחד. אם רוצים, ניתן להוסיף דימרים המאפשרים שליטה בכל חדר בבית ובכך חוסכים חלק ניכר מעלויות החשמל הכרוכות בהפעלת מערכת המיזוג.  מזגן VRF מיני מרכזי מאפשר הנאה מפיזור שווה של האוויר הממוזג בכל אחד מחדריו. אם רוצים טמפרטורה שונה במקום מסוים בבית, ניתן לעשות זאת באמצעות דימר ייעודי. 

מזגן VRF מיני מרכזי מתאים לכל מבנה

עיניכם הקוראות עדות: מזגן VRF מיני מרכזי מתאם לכל בית בפרט ולכל מבנה בכלל. התועלת שניתן להפיק ממנו אינה תלויה בגודל הדירה או במיקומה .מזגן זה ימזג את האוויר ויאפשר לכם ליהנות מאיכות חיים טובה בכל עונה  בשנה. תעלות המיזוג סמויות מן העין, כך שהתקנת המערכת אינה מהווה "מפגע עיצובי". ניתן כיום להתקין מזגן מיני מרכזי שלא פוגם כלל בעיצוב ובנראות של הבית.   חשוב לציין, כי הטכנולוגיה באמצעותה פועל מזגן מיני מרכזי מאפשר ליהנות מתפוקת קירור משתנה, שהיא אחד ממאפייני המערכת ואחד מהיתרונות שלו. תפוקת קירור משתנה מתאפשרת הודות לשינוי נפח זרימת האוויר באמצעות מדחס אינוורטר. המדחס, שמותקן מחוץ לבית, מסוגל לשנות את מהירות העבודה שלו על פי דרישת המאייד ( הוא מותקן בתוך הבית) באמצעות שינוי התדר של המנוע. מדובר אפוא במערכת מודולארית- מערכת אידיאלית שמאפשרת שימוש והנאה במספר גדול ולמעשה כמעט בלתי מוגבל של יחידות איוד, אשר כולן מחוברות ליחידת עיבוי אחת. 

מזגן VRF מיני מרכזי- יעיל וחסכוני

החיסכון האנרגטי של המערכת נובע מהטמעתה של טכנולוגיית אינוורטר במזגן שעיקרה: התאמת התפוקה לעומס החום השורר בכל נקודת זמן בכל אחד ממתחמי המבנה וחדריו, כך שהחיסכון בעלויות החשמל הוא משמעותי ביותר. לכן, כאשר אומדים את כדאיות הרכישה על פי שיקולי עלות – תועלת, חשוב להידרש אל עלות ההתקנה של מזגן VRF מיני מרכזי לא כמרכיב נפרד, אשר על פיו היא, אכן, יקרה יתר מאשר עלות ההתקנה של מזגנים אחרים, אלא כחלק מובנה ומהותי באיכותה, ביתרונותיה ובתועלת שניתן להפיק ממנה לאורך זמן. כאשר מדברים על חיסכון- חשוב להידרש גם אל העונה המתאימה  בשנה להתקנת מזגן VRF מיני מרכזי. הזמן המומלץ  להתקנת מזגן- אגב, כל מזגן שהוא –  הוא  ב"תפר" שבין הקיץ לבין החורף וזאת מאחר שהעלויות פוחתות בתקופה, שבה באופן טבעי נעשה פחות שימוש במזגן, ממילא יש פחות לחץ על המתקינים וגם אין צורך בשימוש במיזוג – לא לקירור ולא לחימום..  אם קיבלתם החלטה מושכלת, אשר אתם עשויים להיווכח ביתרונותיה הרבים כבר בימים הראשונים לשימוש  בו – מזגן VRF מיני מרכזי יוכיח לכם שאכן בחרתם בחירה טבעית ומתבקשת, שהיא גם בחירה מועדפת במזגן איכותי. 

יפה שעה אחת קודם (כלומר עכשיו) לרכישת  מזגן VRF מיני מרכזי

 חרף הכדאיות והתועלת שבהזמנה ובהתקנה של מזגן VRF מיני מרכזי בעונה פחות חמה, בהינתן הרצון והצורך להחליף או לשדרג את מערכת המיזוג בביתכם- קל וחומר אם טרם התקנתם מערכת כזאת, איכויותיו, יתרונותיו ותועלותיו הרבות של מזגן זה לא רק מצדיקות למהר ולרכוש אותו (לאחר שהשתכנעתם, כמובן, שמזגן כזה הוא המתאים לכם ביותר) אלא אף מחייבות. כאשר תיחשפו ליתרונותיו הרבים אתם תופתעו עד כמה הוא שימושי ונח; עד כמה הוא שונה מכל מזגן אחר; עד כמה גדולה ומשמעותית היא התמורה שניתנת על מחירו. מזגן VRF מיני מרכזי הוא המרענן הרשמי של הקיץ במספר רב והולך של בתים פרטיים ושל מוסדות, עסקים, משרדים ועוד. מזגן VRF מיני מרכזי הוא בבחינת סוגה עילית של עולם המזגנים. מזגן VRF מיני מרכזי הוא מצרך בסיסי עם ערך מוסף של מותרות…

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
×

Powered by WhatsApp Chat

× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן