סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
טכנולוגיית VRF
ינואר 16, 2017
קודי תקלה TOSHIBA VRF
ינואר 22, 2017

מזגן VRF

סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

אם נמאס לכם לקום באמצע הלילה בשביל לשנות את המעלות במזגן או שאתם מרגישים שהמיזוג בבית נוטה לתנודות קיצוניות בטמפרטורה, סימן שהגיע הזמן לשדרג את המזגן הישן במשהו מתקדם יותר – מזגן VRF הוא האפשרות האולטימטיבית בשבילכם!

מהו מזגן VRF?

מזגן VRF מתבסס על טכנולוגיה שהופיעה לראשונה ביפן כבר בשנת 1982, אך נכנסה לשימוש נרחב רק לאחרונה עם העלייה בביקוש למערכות מיזוג אוויר שיועדו לפעילות יומיומית סביב השעון. טכנולוגית VRG הוכיחה את עצמה כתור האמצעי היעיל ביותר לוויסות טמפרטורות בחדרי המבנה הממוזג ולשמירה על יציבותן.

מזגן VRF בנוי באופן המאפשר לשנות את נפח הקירור או החימום של המזגן בהתאם לפעילותו המשתנה של המדחס. כידוע, בשונה ממדחסים של מזגנים ישנים, מדחסי אינוורטר אינם נעים בין שני מצבים של ON ו-OFF, אלא משנים את התדר החשמלי ומהירות סיבובי המנוע בהתאם לגובה הטמפרטורה הנמדדת באזור המיזוג. כך נשמרת יציבות ורציפות בטמפרטורה והתוצאה היא – פעולת מיזוג ללא תנודות.

נוסף על כך, הטכנולוגיה שעומדת בבסיס מזגני VRF  מאפשרת פיקוד של יחידה חיצונית אחת על מספר יחידות מיזוג פנימיות תוך קביעת טמפרטורה נפרדת עבור כל אחד מהמאיידים. באופן זה, תוכלו לשלוט בטמפרטורה בכל אחד מחדרי הבית בנפרד (תורם במיוחד כאשר נמצאים באזור המיזוג מספר בני אדם שאחד מהם סובל מתחושת קור מתמדת, בעוד האחר מתלונן על תחושת חום קיצונית).

למה כדאי לקנות מזגן VRF?

עד כה ראינו כי על ידי התקנה של מזגן VRF ניתן לשלוט באופן מלא על הטמפרטורות. זהו רק יתרון אחד של המערכת, בעוד שאפשר לזקוף לזכותה יתרונות נוספים. למשל, מזגני הדור החדש שצוידו באינוורטר ו-VRF חוסכים כ-50% מצריכת האנרגיה: במקום שהמדחס יתמיד לעבור ממצב פעולה למצב כיבוי תוך שחיקה והרס של כלל המערכת, מתאים המנוע את קצב סיבוביו לדרישת המערכת – כך נחסכת אנרגיה חשמלית רבה והתשלום החודשי עבור החשמל יורד פלאים.

וזה עוד לא הכול. מזגן VRF מוכר בתור עמיד במיוחד למשך שנים ארוכות. זוהי מערכת אמינה שיכולה לשרוד גם בתנאיי חום או קור קיצוניים – פרט חשוב ביותר עבור ישראל – מדינה שהטמפרטורות בקיץ יכולות לשבור שיאים מול מדינות אחרות. נוסף על כך, מזגני VRF זכו לעיצובים מרשימים שמשתלבים היטב בכל חלל, פעולתם חרישית וההתקנה שלהם אינה מסורבלת.

מחפשים לרכוש מזגן VRF איכותי? הנכם מוזמנים לבחון את קטלוג המוצרים של סיביר מערכות מיזוג אויר, שמשווקת את הדגמים העדכניים והאמינים ביותר בתחום המיזוג העולמי.