מזגן VRF – נותן לכם תמורה טובה יותר למחיר לאורך שנים

מזגן VRF ובכלל מזגנים שמותקנים בבנייני ציבור ובבניינים פרטיים פועלים על פי שיטות קירור שונות, כאשר איכות האוויר בשניהם והמיזוג משתנה מבניין לבניין. אם שאלתם את עצמכם למה במקומות מסוימים הרבה יותר נוח לכם מאשר בבית למרות שיש מזגנים גם שם, זה כנראה בגלל שיטת המיזוג. אם לא סבלתם מתנודות קיצוניות בטמפרטורה, אם הייתה אחידות באוורור ובמיזוג בין החדרים והאולמות השונים בבניין ובקושי שמעתם שיש מיזוג, סביר להניח שבעלי הבניין החליטו להשקיע בהתקנת מזגן VRF שההתאמה שלו לתפקיד זה מושלמת.

מהו מזגן VRF?

מזגנים פועלים בשיטת קירור שמתאימה עצמה אוטומטית לטמפרטורה בחדר ומגיבה לה מיד. אם הטמפרטורה יורדת המדחס מתחיל לעבוד וכשהיא מגיעה לנקודה האופטימלית שלה המזגן כבה וממתין לחיישן שיקלוט את השינוי הבא. זוהי הסיבה להבדלים בין הטמפרטורות ולרעשי ההתנעה והפעילות של המנוע. זה גם מסביר למה לא יכולה להיות אחידות מיזוג בין חדר לחדר ולמה המיזוג הרגיל יקר יותר מבחינת עלות חשמל. לעומת זאת, מזגן VRF פועל אחרת ולכן חסכוני ושקט יותר ומבטיח לכם רמת מיזוג אחידה בלי תנודות.

מה עושה את מזגן VRF למבוקש יותר על ידי לקוחותינו?מזגן VRF

מזגן זה בנוי כך שהוא מושלם להתקנה בבתים שרוצים יעילות אנרגטית לצד התקנה אסתטית שלא מחייבת תעלות של מזגן מפוצל או מנוע שמורכב על החלון. אנחנו מרכיבים את המנוע גם במקומות נסתרים לא מקלקלים את חזות הבית ומאפשרים עדיין למזג ביעילות מרבית כל פינה בבית בגלל השיטה שלו. המדחס שלו פועל על שיטת Inverter, כלומר מדחס שבו משתנה נפח זרימת האוויר במקום לכבות ולהדליק מנוע כל הזמן. אין לו בעיה למזג כל חלל ממקום ההתקנה הנסתר שלו ולקוחותינו מעידים על פיזור אוויר יעיל יותר ששומר על טמפרטורה נעימה בחדרי הילדים כמו בסלון, או בין המשרדים השונים בלי הבדל.

עמידות ואמינות גבוהות יותר

סיבה נוספת לשביעות הרצון של לקוחות שהתקינו מזגן VRF היא שהם נחשבים לאמינים ועמידים יותר במטלות שלהם בכל חלל שהוא. כך שהם יכולים לעמוד גם בתנאי מזג האוויר הקשים מבלי לקרוס ומבלי לשנות את הטמפרטורה בחדר. בשקלול הסופי מזגנים אלה חסכניים יותר למרות העלות הגבוהה יותר בהתקנה משום שהם פשוט חסכניים בחשמל לפחות עד 50% ומבלי להתפשר על רמת המיזוג האחיד שלהם.

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
דילוג לתוכן