מזגן VRF – כל המידע שאתם צריכים לדעת

מזגן VRF הוא מזגן חדיש המעניק נוחות, אמינות, פעולה שקטה ויכולת התחברות למערכת בית חכם. כיום, יש חברות רבות שמייצרות מזגני VRF. המדריך שלפניכם יסביר לכם מהו מזגן VRF ומה ההבדלים בין המזגנים של החברות השונות.

מהו מזגן VRF?
מזגן VRF מורכב ממדחס אינוונטר שפועל באופן רציף כל תקופת ההפעלה ומיחידות מיזוג. יתרונות המערכת הן פעולה שקטה, יכולת קביעת טמפרטורה שונה בחללים שונים, צריכת חשמל נמוכה ויכולת הסרה או הוספה של יחידות מיזוג.

שתי החברות השולטות בתחום מזגני ה-VRF הן תדיראן ואלקטרה.

מזגן VRF
מזגן VRF

מזגן VRF תדיראן – כל המידע על תדיראן VRF BOX
מערכת מיזוג TADIRAN VRF BOX מגיעה בשתי דגמים כאשר אחד עם תפוקת קירור של 50,000BTU והדגם השני עם תפוקת קירור של 70,000BTU.

ריכזנו עבורכם את כל היתרונות של מזגן VRF תדיראן:
יכולת מעבר אוטומטית מקירור לחימום ויכולת כיבוי או הפעלה של מערכת המיזוג במתח נמוך.
יכולת כיוונון הפעלה וכיבוי של המזגן באופן אוטומטי ושינוי טמפרטורת החלל במהלך השינה.

למשל, תוכלו לכוון שהמזגן יתחיל לפעול בשעה 21:00 על קירור ובשעה 24:00 יעבור לחימום ויתכבה לאחר שעתיים.
ניתן לבחור טמפרטורה שונה לכל חדר בבית ולחבר את מערכת המיזוג למערכת בית חכם.

מזגני VRF תדיראן מגיעים עם 3 שנות אחריות וניתנים להתקנה בצורה גלויה או נסתרת.

 

מזגן VRF אלקטרה – הכירו את אלקטרה MINI VRF INVERTERמזגן vrf
מערכת מיזוג אלקטרה MINI VRF INVERTER היא הדגם המוביל ביותר של מזגני VRF אלקטרה והוא מגיע עם חמישה סוגים של מאידים שונים להתקנה כך שהמזגן VRF יכול להשתלב בעיצוב החדרים השונים בבית.

מזגן VRF של אלקטרה מגיע עם תפוקת קירור של 60,000BTU ויודע לקרר את הבית שלכם בצורה האולטימטיבית בימי הקיץ החמים. טכנולוגיית האינוורטר של אלקטרה נחשבת חסכונית במיוחד ומקטינה את צריכת החשמל של מזגן רגיל בכ-50%.

 

איך בוחרים מזגן VRF?
אחת הדילמות ברכישת בית חדש היא איזה מזגן צריך להתקין ולאחר שמצליחים להחליט השאלה הבאה היא של איזה חברה. לפני שאתם הולכים לחנויות ובוחרים את מערכת המיזוג שאיש המכירות ימליץ עליה, כדאי לכם להיעזר ביועץ מיזוג אוויר אשר יסביר לכם את ההבדלים בין החברות השונות, יכין לכם שלד של מערכת המיזוג בביתכם ויאמר לכם כמה יחידות מיזוג עליכם לרכוש למערכת.

מעוניינים לרכוש מזגן VRF אמין שיגע לעשות את העבודה ויתאים למבנה של הבית שלכם?
כדאי לכם להיעזר בנו ובניסיון ניסיון רב שנים שלנו בתחום המזגנים, ידעו להכווין, לייעץ ולהתקין לכם את מערכת המיזוג.
סיביר מערכות מיזוג אויר – תמיד כאן עבורכם!

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן