מיזוג אוויר למשרדים

תכנון מיזוג אוויר סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
תכנון מיזוג אוויר – במה נוכל לעזור לאדריכלים
ינואר 13, 2019
תכנון מיזוג אוויר סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
תכנון מיזוג אוויר – איך למנוע טעויות תכנון אדריכלי
פברואר 14, 2019

מיזוג אוויר למשרדים

תכנון מיזוג אוויר סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

מחקרים אודות התנהלות במקום העבודה, מעידים כי מיזוג אוויר למשרדים עשוי להיות המשתנה שיבנה או ישבור את בית העסק: תנאי מזג אוויר קיצוניים, משפיעים לרעה על איכות התפקוד של העובדים. אווירה נעימה ונינוחה, תביא לביצועים איכותיים יותר של העובדים, באופן עקבי.

מיזוג אוויר למשרדים – חיוני לפרודוקטיביות ושלום במקום העבודהמיזוג אוויר למשרדים סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

בארץ קיים מזג אוויר הפכפך: רוב השנה, רובנו נסבול מהחום והזיעה, אך גם החורף עשוי להביא עמו ימי כפור וברד, שישפיעו באופן משמעותי על עובדי המשרד.

טמפרטורה היא דבר המשפיע מאוד על האדם באופן כללי, הן מבחינת יכולת הריכוז שלו והן מבחינת מצב הרוח הכללי שלו: תנאי מיזוג אוויר קיצוניים, לרוב יקשו על העובד הממוצע להתמקד בפרויקט או במשימה שעליו לבצע. כתוצאה מכך, איכות העבודה שלו תיפגע.

מיזוג אוויר במשרדים – מסייע למנוע את אי-הנוחות הזו ולספק לעובדים ולנו, סביבת עבודה אופטימלית – שתביא לתוצאות פרודוקטיביות. צוות העובדים אף יעריך את ה”חלונות הגבוהים” הרבה יותר, כאשר הוא יבחר להתחשב בצרכים שלהם ולהפוך את יום העבודה שלהם לנעים יותר.

מיזוג אוויר למשרדים – קיימות אפשרויות מגוונות

מיזוג אוויר למשרדים היא הוצאה לא קטנה ולכן, מומלץ לוודא כי מערכת המיזוג שנבחרה היא איכותית ומקורה מחברה מהימנה, המתמצאת בעולם המיזוג. חברה כמו סיביר מערכות מיזוג אוויר , אשר יכולה להעניק את העסקה המתאימה ביותר עבור כל משרד, בהתאם לצרכים שלו ולתקציב שלו.

כאשר מדובר בעסקה ה”מתאימה” ביותר, הכוונה איננה בהכרח מבחינת תקציב או חיסכון כלכלי; האמת היא שעדיף להשקיע יותר היום במיזוג אוויר למשרדים, אם המשמעות של כך חיסכון בטווח הארוך.

סיביר מערכות מיזוג אוויר יודעת היטב, כי כאשר יש לבחור מערכת מיזוג מתאימה, מומלץ לדבוק במערכת שמנצלת פחות חשמל, שהבלאי שלה איטי ושכוחות הסוס שלה מאווררים את החלל כראוי.

מיזוג אוויר למשרדים היא החלטה מכרעת בטווח הארוך

סיביר מערכות מיזוג אוויר שמה בראש ובראשונה את הצרכים האישיים של המשרד עצמו: הם ישאלו שאלות מנחות ויבחנו מספר אספקטים, במטרה לקבוע מהי מערכת המיזוג האופטימלית, עבור כל משרד ומשרד.
לדוגמא, האם כדאי לכם להתקין מערכת מיזוג מרכזית או להתקין מספר מזגנים, כאשר לכל עובד ישנה שליטה מלאה על השלט?

זאת ועוד, לסיביר מערכות מיזוג אוויר יש את כל התשובות, לשאלות שמהותיות לתהליך הבחירה כגון השוואות בין חברה אחת לאחרת (הן מבחינת כמות והן מבחינת איכות), הרעש שהמזגן משמיע וכדומה. הביקורת היסודית, תתרום לעסקת מיזוג אוויר למשרדים, שצועדים אליה בלב שלם.