התאמת מערכות VRF לבית

מערכת מיזוג VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
מערכת מיזוג VRF – שאלות נפוצות
נובמבר 19, 2017
VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
מדריך לבחירת מזגן & האם מזגן VRF עדיף?
דצמבר 17, 2017

התאמת מערכות VRF לבית

סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

לאחר שמזגנים אלו הפכו לאחרונה ללהיט בקרב הציבור, רבים מגלים עניין מערכות VRF מתוך כוונה להתקין מערכת כזאת בביתם. עם זאת, לאור מבחר היצרנים הרחב והסוגים הרבים של מערכות אלו, קיים קושי בתהליך בחירת יחידת המיזוג הביתית. להלן מספר קווים מנחים לבחירה והתאמת מערכות VRF לבית או לדירה.

בוחרים יצרן

חד משמעית: אין כאן מתמטיקה. אי אפשר לומר בפה מלא כי יצרן אחד של מזגני מערכות VRF עדיף על פני מתחריו. ולא חסר: משווקי המזגנים מציעים היצע רחב של מערכות מיזוג מבית היצרנים המובילים בשוק. על מנת לא ללכת לאיבוד, מומלץ לקרוא חוות דעת ברשת אודות דגם מסוים של מערכות VRF מבית יצרן כזה או אחר. כמו כן, כדאי לקחת בחשבון פרמטרים נוספים דוגמת: משך תקופת האחריות או מדדי צריכת החשמל של דגמי מערכות VRF הנבחרים.

בחירת VRF כמענה לצורכי הלקוחמערכות VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

כידוע, התקנת מערכות VRF מומלצת לכל דירה או בית ששטחם מצדיק התקנה של מזגן מרכזי או מיני מרכזי. בהנחה שתנאי זה מתקיים והוחלט כי התקנת מערכת VRF כדאית, מגיע שלב בחירת סוג המערכת. משאבת חום והשבת חום – שני הסוגים של מערכות ה-VRF.

מערכת VRF מסוג השבת חום מאפשרת קירור וחימום סימולטניים של החדרים השונים. לפיכך, אם בני הבית המתגוררים תחת קורת גג אחת מנהלים אורח חיים מגוון ונבדלים זה מזה באורח קיצוני בהעדפותיהם לטמפרטורות מסוימות, מערכת VRF מסוג השבת חום זו הבחירה המיטבית עבורם.

מיזוג VRF מסוג משאבת חום עובדת אך ורק בתכנית אחת (או קירור או חימום). מערכת משאבת חום VRF מאפשרת, אמנם, להגדיר תנאיי קירור או חימום נבדלים לכל אזור בדירה, אך לא קיימת אפשרות לפעולה בו זמנית של חימום וקירור. לאור זאת, מערכת זו מתאימה בעיקר למשפחות בהן קיימת אחידות יחסית בהעדפה לתנאי המיזוג בבית.  

פנייה למשווק מוסמך

פניה למשווק מוסמך ואחראי מהווה ערובה לבחירה מוצלחת של מערכת VRF. חברת סיביר מערכות מיזוג בע”מ עוסקת בשיווק מערכות VRF ומעניקה ליווי מקצועי בבחירת יחידת המיזוג האידיאלית לכל בית. חייגו אלינו: 1700-555-594