תכנון מיזוג אוויר – המגמות העיקריות לשמירה על קו העיצובי

תכנון מיזוג אוויר כיום הוא נושא מהותי, הן מבחינת נועם והנאה מהחלל בו אנו שוהים והן מבחינה עיצובית. תכנון מיזוג אוויר נכון, יביא להגשמת כל הציפיות שלנו: נוכל ליהנות ממערכת מיזוג אופטימלית, שתורמת לוויסות הטמפרטורה, שקטה ואף חסכונית. לצד זאת, נוכל ליהנות מחוויה נעימה למשתמש, אם נדאג לשלב בתכנון מיזוג אוויר גם תכנית עיצובית, שתאפשר לו להשתלב בחלל באופן טבעי או אפילו להוסיף לכיוון העיצובי של החלל.

תכנון מיזוג אוויר
תכנון מיזוג אוויר

תכנון מיזוג אוויר הוא מהותי מבחינה עיצובית, שכן הבית שלנו הוא המבצר שלנו: אנו רוצים ליהנות מהיופי, האסתטיקה והנועם של החלל שלנו. פעמים רבות, בעקבות תכנון לא נכון, אנו עשויים לסבול ממערכת מיזוג שתותקן במקום שאינו נוח, אינו תפעולי או פשוט נסבול ממערכת מיזוג שאינה תואמת את הקו העיצובי של החלל.

תכנון מיזוג אוויר, מעניק לנו את הידיעה והנחת, שכן אנו נקבל את חווית המיזוג הטובה ביותר. תכנון מיזוג אוויר מתבצע על ידי אדריכלים ויועצי מיזוג אוויר מומחים ומוסמכים, שמטרתם לסייע ולהתאים עבורנו את מערכת המיזוג האופטימלית ביותר: מבחינת מיקום, אופן תפעול, תפוקה וחיסכון.

תכנון מיזוג אוויר, מאפשר למערכת המיזוג להשתלב בחלל באופן טבעי

עיצוב באמצעות עיבוי קיר

הדרך האופנתית ביותר לעיצוב מערכת המיזוג כיום, הוא דווקא העיצוב החבוי: ניתן לעבות את הקיר שלנו בחדר או משרד מסוים ובתוך החלל הפנוי – למקם את מערכת המיזוג. באופן זה היא כמעט בלתי-נראית, אך עדיין מאוד נוחה לשימוש. באותו אופן, אנו יכולים לעבות את הקיר כדי למקם בתוכו את הטלוויזיה שלנו.

אנו יכולים לבחור עד כמה לעבות את הקיר: עיבוי שיהיה רחב או גדול יותר משל מערכת המיזוג, יאפשר לנו לעצב את החלל ולהתייחס אליו כמו אל מדף.

קו עיצובי סטנדרטי

אם קנינו מזגן בלי רצון לשנות את מבנה הקירות בביתנו, כדאי לנו להתקין אותו מעל פתח הכניסה לחלל: זהו מיקום שהרבה מומחים ימליצו עליו, משום שהמזגן ישמיע הרבה פחות רעש ואף ישנה את הטמפרטורה של החדר בקצב מהיר יותר. זאת ועוד, שארית הקירות בחלל יישארו פנויים, כך שנוכל להוסיף להם נוי וחן כראות עינינו.

טרם הבחירה, כדאי לנו לשקול היטב את כל האפשרויות ולבחון כיצד הן ישתלבו בחלל שלנו. אף יותר ממומלץ להיוועץ במישהו שמבין בעולם מיזוג האוויר, כמו יועצי מיזוג אוויר.

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
×

Powered by WhatsApp Chat

× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן