VRF – עולם ומלואו יתרונות ותועלות ב3 אותיות

VRF הן ראשי תיבות של Variant Refrigerant Flow (נפח קירור משתנה). בשלוש מלים אלה גלום היתרון הבולט של מזגן מסוג זה על מזגנים אחרים. מנגנון המזגן ואופן התקנתו מאפשרים שמירה על טמפרטורה קבוע, משתנה, בכל אחד מהחדרים של החלל שבו הוא מותקן. חיבור כל נקודות האיוד ליחידת עיבוי אחת, באמצעות צינורות דקים, מייתרת את הצורך להתקין תעלות קירור ייעודיות ואף את הצורך להנמיך את התקרה לשם כך. המדחס של המזגן עובד בטכנולוגית "אינוורטר",שמשמעותו – מדחס בתפוקות משתנות.

הסיבות לדרישה ולביקוש הגבוהים למזגני VRF

מכלול יתרונותיהם הרבים של מזגנים אלה מגבירים כל העת את הביקוש ואת הדרישה להם.
מדובר במערכת מיזוג אמינה הנותנת מענה מיטבי לדרישות ולציפיות ממנה בהינתן קיץ, אשר הטמפרטורות בו גבוהות מאוד.
מדובר במערכת איכותית, בטיחותית, חסכונית, אשר תחזוקה על ידי טכנאי מחשבים מקצועי מבטיח את עמידותה לאורך שנים. VRF היא טכנולוגיה שממזגת לא רק את האוויר אלא—בשל פעילותה הרציפה והשקטה- גם את האווירה…

מדובר במערכת שפעילותה רציפה ושקטה. הפעולה הרציפה מונעת כיבוי והדלקה עתיים, כמו במערכות מיזוג רגילות.

VRF
VRF

מדובר במערכת שניתן לשדרג אותה בהינתן הצורך; ניתן להוסיף או אף לגרוע יחידות.

מדובר במערכת אסתטית היות שהמבנה שלה מבוזר ולא מחייבת התקנת יחידות גדולות בתוך חלל הבית. VRFהיא אפוא טכנולוגיה המשתלבת בעיצוב הבית.
מדובר במערכת המכונה "ידידותית לסביבה"; השימוש בה הוא באמצעות גז "ירוק" לקירור, אשר אינו מזהם את הסביבה. השימוש באנרגיה מתחדשת 'מתכתב' עם המגמה לשמירה על איכות הסביבה ותרומה למניעת זיהומה.

מדובר במערכת אשר על פי מדד עלות- תועלת, אין כדאית, מועילה ומשתלמת מרכישתה.

VRF טכנולוגיה אידיאלית ליצירת טמפרטורה מבוקשת

היתרון הגדול של טכנולוגיית אינוורטר (INVERTER), שבה פועלים מזגני VRF – המאפשרת יצירת תהליך שבו מומר זרם חילופין (AC) לזרם ישר (DC) – הוא בסך שהיא מאפשרת ויסות של ההספק החשמלי של רכיבי מערכת המיזוג ושליטה על תפוקת המזגן, מה שמוזיל את צריכת החשמל באופן משמעותי, הנאמד בעשרות אחוזים. פעילות רציפה של המזגן מונעת שחיקה של המנוע, שהיא בלתי נמנעת במערכות ההפעלה והכיבוי של מזגנים רגילים. בנוסף, שמירה על טמפרטורה אחידה מקלה על הגוף להסתגל עליה ומונעת תנודתיות הנגרמת בעת החשיפה למזגנים שאין בהם ויסות טמפרטורה, שפעילותם מייצרת רעש ומופסקת אחד בכמה זמן ושוב מתחדשת.

VRF- מזגן עצמתי, יעיל וחסכוני
יש מי שיגידו שהחיסכון המשמעותי בהוצאות החשמל לטווח ארוך הוא הערך המוסף החשוב ביותר של המזגן, בהינתן שעלויות הרכישה וההתקנה גבוהות יותר מאשר המקבילות להן במזגן רגיל. יש מי שיגידו שהערך הזה בא לידי ביטוי בעיקר בשמירתו של מזגן זה על טמפרטורה קבועה במקום שבו נדרש קירור או חימום גם בתנאי מזג אוויר קיצוניים ובנוסף- שמירה על אחוזי לחות קבועים בקיץ ושמירה על אחוזי יובש קבועים בחורף. אין ספק כי בשקלול היתרונות והתועלות הרבים – מזגני VRF נחשבים למזגנים עוצמתיים, יעלים וחסכוניים.

VRF מעלה את תחום המיזוג לליגה אחרת. אם אתם רוכשים מערכת זו, מומלץ להתקשר מבעוד מועד עם מתקין מקצועי ומנוסה. טכנאי מזגנים הוא בעל מקצוע שאתם עשויים להיזקק לשירותיו בכל עת, מאחר שגם מערכות טכנולוגיות מתקדמות עלולות להתקלקל מסיבות כל שהן, וחשוב ביותר שיימצא מי שיוכל לתת לכם מענה כאשר אתם משוועים לו, בצר לכם, כשבחוץ השמש מכה ובפנים המיזוג לא עובד.

טכנאי VRF נגיש וזמין עבורכם יאפשר לכם לישון בשקט. גם אם אתם מנמנמים בשעת צהריים, שבה לא מקובל להפריע את מנוחת השכנים, ומתעוררים לפתע, מבוהלים, מחלום דק שבו מערכת המיזוג מפסיקה פתאום לעבוד וזיעה קרה זולגת מהמצח שלכם מרוב בעתה- תוכלו לצלצל לטכנאי "שלכם" והוא יגיע מוקדם ככל שיוכל לתקן את התקלה או, לחלופין, להרגיע אתכם ולהגיד לכם שהכל בסדר זה היה רק חלום שבו נתקפתם בבהלה.

בשורות התחתונות ראוי לחדד ולהדגיש שוב את היתרונות של רכישת מזגן VRF: על פי כל אמת מידה רלוונטית לבחינת כדאיות רכישת מזגן והתועלת שניתן להפיק ממנו אין ספק, כי מזגן זה עשוי לתת לכם את המענה המיטבי על כל אחד מהמרכיבים לבחינתה.

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
×

Powered by WhatsApp Chat

× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן