משדרגים את שוק המיזוג – מערכות VRF לבית ולעסק

VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
5 דברים שישתפרו לכם בחיים לאחר התקנת מערכת מיזוג אוויר VRF
יולי 18, 2018
סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF
יועץ מיזוג אוויר – האם כדאי?
אוגוסט 14, 2018

משדרגים את שוק המיזוג – מערכות VRF לבית ולעסק

סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

האקלים הישראלי, אשר מסיבות ברורות מאלץ אותנו להרבות בשימוש במערכות מיזוג, הופך את בחירת המזגן לתהליך הדורש לא מעט מחשבה ומעודד המוני ישראלים להעדיף את דגמי המזגנים החדישים והטובים ביותר בשוק. כך באופן טבעי במהלך השנים האחרונות הפכו מזגני VRF למערכות מיזוג המבוקשות ביותר בארץ. לנוחיותכם מידע על קצה המזלג אודות מערכות מתקדמות אלו.

מהם מזגני VRF?

מדובר במערכות מיזוג מתקדמות שטכנולוגיית אינוורטר עומדת בבסיס פעולתן. המדחס של מזגנים אלו מתאים את קצב סיבוביו לתפוקה הנדרשת בסביבת המיזוג ברגע נתון. פונקציית המובנית במזגנים אלו מקנה למשתמש שליטה מתקדמת במערכת תוך אפשרות למדר את פעולתו של המזגן ולקבוע פרמטרים שונים וייחודיים של אוויר המוזרם לכל אחד מהחללים (למשל, עוצמה שונה של מיזוג, טמפרטורות שונות וכו’).

כמה עולים מזגני VRF?VRF סיביר מערכות מיזוג אויר / VRF

היצע של מזגני VRF הקיימים היום בשוק הוא די רחב וכך גם טווח המחירים. בין האופציות הזולות נמנים מזגני VRF בעלות של כ-1,500 ש”ח בלבד, בעוד בין המערכות היקרות ניתן למצוא דגמים בעלות של 20,000 ש”ח ומעלה.

ממה נובעים ההבדלים בעלויות?

בדומה ליתר מכשירי החשמל, גם כאן את התשובה ניתן למצוא במפרט הטכני של המוצרים הנ”ל. מערכות כאלה פשוטות יותר, בעלי עוצמה נמוכה יותר (הנאמדת, להזכירכם, בכוח סוס), מספר המאיידים שניתן לחבר למערכת (מספר החדרים שניתן למזג) וכו’. לצורך העניין, מזגן VRF אליו ניתן לחבר עד 5 מאיידים יעלה פחות מערכת מיזוג המסוגלת להתחבר ל-10 מאיידים במקביל.

מיותר לציין, כי ככל שתשקיעו יותר במערכת המיזוג שלכם היא תהיה מתקדמת יותר. יחד עם זאת, יש להבין כי לא תמיד יש צורך ממשי ברכישת המוצר המתקדם ביותר בשוק. סוד ההצלחה טמון בהתאמה מיטבית בין סוג המערכת למאפייני אזור ההתקנה. יעוץ מיזוג אוויר מקצועי יכול לתרום רבות בשלב של בחירת המערכת והתאמתה לרשימת דרישותיכם האישית.