מזגן VRF מחיר

מזגן VRF מחיר – לפני הכול, אני שמחה לבשר לכם, כי בשל ניסיוני עתיר בשנים, גיליתי דבר או שניים על מזגן VRF. נתחיל בכך שמדובר אודות ראשי תיבות של  Variable refrigerant flow, ובתרגום חופשי זרימת קירור שמשתנה. נכון, ברור לי שזהו שם כוללני מדי למערכת של מיזוג אוויר, אשר מופעלת על ידי ממיר מתח.

 ולמה בדיוק אני הכוונה? מיד אסביר. למזגן זה קיימת ההיתכנות של שליטה בתפוקת החשמל שהוא מפיק. באופן הזה, אני שמחה לבשר לכם, כי אף תזכו להפעיל את המזגן הזה בכל מיני עוצמות בכל פתחי המיזוג, וכמו גם תיהנו מחיסכון אדיר בהוצאות בגין חשמל.

מזגן VRF מחיר
מזגן VRF מחיר

כאשר דנים אודות מזגן VRF מחיר, מכיוון שאפשר להתקין אותו במבנה עם מספר קומות, או לחלופין בבית פרטי, המחיר יהיה אחר, בהתאם לגודל החלל שבו הוא יותקן. התמחור הסופי נובע משלושה פרמטרים, שהינם – עלות ההנמכה של הגבס, עלות המזגן, ועלות ההתקנה שלו.

 לפעמים אילוצי תנאי השטח יכתיבו עבורכם את המחיר, ולפעמים עומדות בפניכם כל מיני חלופות, שכל בחירה בנתיב מסוים תשפיע על התמחור הסופי.

מהו מזגן VRF מחיר של המעבה?

מזגן זה מכיל את יחידת המדחס שמסוגלת לזהות באופן מדויק את הדרישות של כל מקום באשר הוא, ותאמינו לי, בדקתי זאת לעומק, ואף לשלוח את הכמות הספציפית של נוזל הקירור המחויבת לכל יחידה של טיפול באוויר. בשל כך, בית שכיוונו דרום יותר יזכה ליהנות מיותר שמש, לעומת, למשל – חדר טכנולוגיה שעשוי יותר להתקרר.

 ובאשר לעניינינו, בעקבות מחקר מקדים שעשיתי בנושא של מזגן VRF מחיר של המעבה, הגעתי למסקנה, כי המחיר הוא תלוי של תפוקת המזגן הזה. על מנת להצליח למדוד את ההשפעה של אלמנט נוסף על מזגן VRF מחיר, יש חשיבות האם עסקינן אודות מותג נחשב, או לאו. כמו למשל, העלות של המעבה של מזגן זה, שמאופיין בתור היותו קטן למדי, הינה בין עשרת אלפים ₪, לבין חמישה עשר אלף ₪, וכאשר מדובר על יצרן ששמו הולך לפניו, כי אז התמחור יאמיר עד לקנה מידה של בין עשרים אלף ₪ ועד אפילו לעשרים וחמישה אלף ₪.

מהו מזגן VRF מחיר של יחידות הפנים?

אני לא אוהבת להמליץ, לפני שאני בודקת את פני השטח באופן יסודי, וכך עשיתי גם במקרה זה. מזגן זה כה ייחודי, עד אשר אפשר לעשות שימוש בטלפון הסלולרי שלכם, על מנת להגדיר מבעוד מועד את הטמפרטורות בכל מיני חללים בבית שלכם. עסקינן אודות טכנולוגיה שננקטה ברוב תבונה. חוץ מאספקה מדהימה של זרימת נוזל הקירור לכל מקום בבית, כאשר מבססים על תנאי ההפעלה, המזגן הזה יכול לעקוב, בלי כל בעיה, ובדקתי את זה בשיטתיות, אחרי תנאיו, ולהפיק עבורכם התראות של תחזוקה. 

ואל נא נתפרס, ונתמקד בנושא החשוב – מזגן VRF מחיר של יחידות פנים. גם תמחור זה יהיה אחר, בהתאם לסוג המבוקש. ולמה אני מתכוונת בדיוק? ובכן, יש מערכות זולות יותר, לעומת מערכות יקרות יותר, כאשר התמחור עבור כל יחידה יעלה בהדרגה כאשר בוחנים יחידות שיש בהן יותר כוחות סוס. לצורך ההמחשה, לא אמתח אתכם יותר מדי, מחיר יחידת פנים של כוח סוס אחד בלבד יהיה בין אלף וחמש מאות ₪, לבין כאלפיים ₪. בעוד שמחיר עבור יחידת פנים נסתרת בעלת כוח סוס אחד תעלה בין אלפיים ₪ לבין אלפיים וחמש מאות ₪, פר יחידה.

מהו מזגן VRF מחיר בעבור ההתקנה?

אני בטוחה שכבר הספקתם להבין את הראש שלי, וכעת נצלול לעומק של מזגן VRF מחיר בעבור התקנה. כאשר כל התקנה תתומחר באופן שונה, על פי הצרכים ועל פי המבנה שבו מותנים, ובשל כך קשה לי מאוד לספק לכם טווח מחירים סטנדרטי. על מנת לסבר את אוזניכם, אציג בפניכם דוגמה. 

העלות של התקנה מזערית של מזגן זה, בבית מגורים ממוצע, היא בין עשרת אלפים ₪ לבין חמישה עשר אלף ₪. כאשר מדברים על עלות התקנה בינונית, בסדר גודל של שלוש מאות מטר רבוע, כי אז העלות תהיה בין חמישה עשר אלף ₪, וכלה בעשרים אלף ₪.

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן