מזגני vrf

אם אתם עומדים בפני בניית מבנה חדיש או מעוניינים להחליף את מערכת המיזוג הקיימת היום, כדאי שתכירו את מזגני vrf. מזגני vrf הם דגם המזגנים החדיש ביותר בעולם מיזוג האוויר, אשר מאפשר לאדם להתקין מערכת אחת אשר תדאג למיזוג בכל הבית ותאפשר קביעת טמפרטורה שונה בכל חדר.

עד לא מזמן אנשים היו צריכים להחליט האם להתקין מערכת מיזוג מיני מרכזית בעבור החללים בבית או התקנת מזגן בכל חדר, כיום ניתן להתקין את מזגני vrf וליהנות מכל העולמות. להרוויח את היכולת לקבוע מה מזג האוויר הרצוי בכל חדר תוך שימוש במערכת המותקנת בתקרה וסמויה מהלקוח, ונראית רק על ידי פתחי אוורור מעוצבים.

יתרונות התקנת מזגני vrf

מזגני vrf, הם לא סתם להיט חם עולה בתחום המיזוג, הם כאן במטרה להישאר ובשנים האחרונות חלה עלייה בשימוש בהם, ולא סתם. למזגנים מדגם זה יתרונות רבים ההופכים אותם לבחירה הטובה ביותר עבוד כל בית, בניין משרדים או מחסן בישראל אשר מעוניין במיזוג אוויר. לפניכם מספר סיבות מדוע כדאי להתקין מזגני vrf: 

מזגני vrf סיביר מערכות מיזוג אויר / VRFנוחות – המזגנים נחשבים לדגמים נוחים, בעקבות ההבדל הניכר ביחס למזגנים אחרים והיכולת לא להיות מוגבלים. תוכלו להחליט בכל עת מה הטמפרטורה בה אתם רוצים ואף להחליט שאזור מסוים בחלל יהיה חם בעוד השני קר. 

חיסכון כלכלי – מערכת המיזוג תוכננה במטרה לצרוך פחות אנרגיה וחשמל ולהעניק את אותה איכות מיזוג. באמצעות התקנת מערכת מיזוג vrf, אתם מקבלים חיסכון כלכלי לטווח הארוך וחוסכים מידי חודש סכום כסף נכבד, שיכל ללכת בעבור הוצאה על חשמל.

שקט – מערכת המיזוג vrf פועלת בצורה שקטה, ומתאימה ביותר עבור חללים בהם נדרש שקט. לדוגמה: תוכלו להדליק את המיזוג בחדר הילדים בצורה שקטה מבלי להעיר אותם, ובמהלך הפעילות המזגן לא יעשה רעש. 

פתרונות התקנה – המערכת ניתנת להתקנה והתאמה לכל חלל. קיימת אפשרות לבצע התקנה גלויה או סמויה בהתאם לדרישות הלקוח. יש משרדים אשר מתייחסים לצינורות המיזוג כאביזר עיצובי ומתאימים את מערכת vrf לסגנון של המשרד.

חימום וקירור בו זמנית – קיימים מצבים בהם נדרש שחדר אחד יהיה חם בעוד אחר קר. ניתן להיפגש עם צורך כזה בעיקר בחברות אשר מחזיקות בחדר שרתים אשר צריך לשמור על טמפרטורה נמוכה מאוד בכל שעות היום בשביל לשמור על המחשבים, בעוד שמזג האוויר בחדרים האחרים יוכל להיות בהתאם לבקשת העובדים, חם או קר.

אם אתם מעוניינים להתקדם עם הטכנולוגיה וליהנות ממערכת מיזוג חכמה וחדישה, מזגני vrf הם הבחירה הנבונה עבורכם. סיביר מערכות מיזוג אויר  תסייע לכם בהסברים על המערכת, תכנון והתקנת המערכת בהתאם לצורכיכם.

שאלה? בקשה? שירות? 

ליצירת קשר חייגו 03-6597324 או השאירו פרטים:
אתר תדמית