מערכות מיזוג – 6 שאלות על מערכות מיזוג שכדאי לכם לקבל תשובה!

נראה, על פניו, כי מערכות מיזוג היו בחיינו מאז ומתמיד. ככלות הכול, אתם יכולים לדמיין את החיים שלכם בלעדיהן? סביר להניח, שממש לא. מכיוון שמערכות מיזוג לא קונים בכל יום, רצוי להתוודע אליהן יותר. להרחיב את ההשכלה בתחום, ולדעת מדוע הן כה יעילות עבורכם. מדובר אודות הוצאה כספית די משמעותית, בעוד המצב הכלכלי, מאז כניסת נגיף הקורונה לפני יותר משנה, הוא בכי רע, וצרכנים חושבים לפחות פעמיים לפני רכישת מוצר שעלותו לא בטלה בשישים. על מנת להבין אם כדאי לכם לרכוש מערכות מיזוג או לאו, אנו מציגים בפניכם את הסגולות שלהן, כאשר הבחירה אם לרכוש אותן או לאו כבר נתונה לשיקול הדעת שלכם.

האם מערכות מיזוג מועילות למי שסובל מהזעה מוגברת?

יש אנשים שסובלים מזיעה מוגברת, אף בעונת החורף. אכן, אל תהיו כל כך מופתעים, כל אחד והבעיות שלו. אותם אנשים מתביישים להראות את עצמם בפני הציבור הרחב, בשל החשש שסימנים של אגלי זיעה יעטרו את בית השחי שמתחת לחולצתם. ולאותם אנשים אנו אומרים היום – הסירו כל דאגה מעל לבכם. באמצעות מערכות מיזוג, ושמירה על קור רוח מתמיד, תימנעו מכל סיטואציה לא נעימה, של מבוכה.

האם ביכולתן של מערכות מיזוג להציל באמת את החיים שלכם?

אכן, מערכות מיזוג מסוגלות להציל את החיים שלכם. על פי מחקרים אשר בוצעו בתחום, מטעם הסוכנות להגנת הסביבה, נמצא כי יש המון מקרי מוות שקשורים למעלות חום גבוהות מדי. זה הוא פרמטר שגם לא מצליח לתפוס ולהעביר את היקפי הבעיה העצומים. בהתאם לדיווחים של המרכז לבקרת מחלות ומניעתן, על מנת להימנע ממוות בטרם עת, כתוצאה מטמפרטורות גבוהות מדי, הפעילו באופן תמידי בעונת הקיץ את מערכות המיזוג שבביתכם.

מערכות מיזוג
מערכות מיזוג

האם מערכות מיזוג מאפשרות איכות אוויר מיטבית יותר?

אין כל ספק, כי מערכות מיזוג מאפשרות צריכה של איכות אוויר מיטבית יותר. מערכות אלו אמונות על הזרמה ועל סינון האוויר בחלל, תוך כדי הוצאה של טחב ומזהמים מן האוויר בבית. הדבר תופס משנה חשיבות בשביל בני אדם שסובלים מבעיות בנשימה, כמו למשל – מאסטמה, או לחלופין מכל מיני אלרגיות, וזאת משום שמערכות המיזוג ממזערות את החומרים אשר מגרים את הגוף וגורמים להתקף חוסר נשימה או התקף אלרגני. מערכות המיזוג יהיו יעילות רק במידה והן ימשיכו להיות נקיות, וכל עוד תחליפו בזמן את המסננים שלהן.

איך מערכות מיזוג מונעות יותר מדי התחממות של מכשירים אלקטרוניים?

זאת עובדה ידועה, כי מערכות מיזוג מונעות התחממות יתר של המכשירים האלקטרוניים בבית. ואולי נתחיל מן ההתחלה. הידיעה של השפעות טמפרטורות גבוהות על גוף האדם ידועה, מבעיתה, וכבר דוסקסה רבות. אבל האם ידעתם שאותה השפעה הרסנית קיימת גם בהקשר של הרס מכשירי החשמל? המחשבים, הניידים או הנייחים, כמו גם הטלפונים הניידים, שמהווים את כל מרכז הקיום הנוכחי שלכם, עשויים לחוות קריסה קשה עם התחממות היתר שלהם, מה שעשוי להביא לכדי תוחלת חיים מקוצרת של מכשירי האלקטרוניקה בביתכם, ואף לאובדן נתונים חסר תקדים. במידה ובבית העסק שלכם יש מערכת של מחשבים, כי אז עליכם להבין, שהיא עשויה להיהרס באופן מוחלט, תוך כדי גרימת נזק רב, במידה ולא מקררים באמצעות מערכות מיזוג  את המקום שבו מוצבים מוצרי החשמל.

מערכות מיזוג
מערכות מיזוג

כיצד מערכות מיזוג ימגרו את החרקים בביתכם?

ביכולתן של מערכות מיזוג לחסל, חד משמעי, כל נוכחות של טפילים וחרקים למיניהם בבית שלכם. בוודאי אתם קצת מבולבלים לשמע הדברים הללו, ועל כן מיד נסביר. במערכות מיזוג מוצבים מסננים, שיכולים למגר כל חרק באשר הוא, והם הרבה יותר אפקטיביים, מלנסות לפתוח את החלון בחדר, ולקוות שכל אותם יצורי כנף, שאינם מוזמנים בזרועות פתוחות, ישמחו לעזוב את ביתכם הקט. מעבר לעובדה שכל אותם יצורים עשויים "להעלות לכם על כל העצבים", יש בהם אף מידה רבה של סכנה, במיוחד למי מבינכם אשר סובל מאלרגיות כאלו או אחרות. 

האם מערכות מיזוג יגנו אף על הריהוט שלכם?

יש לומר בפה מלא, כי מערכות מיזוג מסוגלות להגן אף על הריהוט האקסקלוסיבי אשר נמצא בנכס שלכם. לחות או חום עשויים להמיט קלון על ריהוט, ולא משנה מאיזה סוג של חומר גלם הוא מיוצר. אם למשל נדון בריהוט מעץ, אז כדאי שתדעו כי עץ צובר ומאבד לחות עם זרימת האוויר שמסביבו, דבר שעשוי להביא לכדי עיוותים עם חלוף הזמן. ריהוט מעור, לעומת זאת, עשוי לספוג לחות, שעשויה, בסיכומו של יום, להסב לאותו ריהוט מעור פשוט להירקב.

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן