מערכות VRF

מערכות VRF

טכנולוגיית אינוורטר המתקדמת בעולם – מעניקה איכות, נוחות, אמינות ויעילות חסרת תקדים. בנוסף היא גם מאפשרת לחבר יחידה חיצונית קטנת מימדים ורבת עוצמה אל עד 40 יחידות פנימיות. המערכת אידיאלית למיזוג בתים פרטיים, דירות, משרדים, מרפאות, חדרי תקשורת ומחשבים, מבני ציבור, אולמות מסחר ועוד. חברת “סיביר” מציעה מבחר רחב של מזגני אינוורטר בהתאמה אישית לכל לקוח.

מגוון דגמים והספקים מעניק לך פתרון מושלם לכל דרישות העיצוב. בנוסף, מערכת בקרה חכמה מספקת שליטה מלאה על תנאי האקלים בכל החלל הממוזג. המערכת מצטיינת בפעולה חרישית, בחיסכון רב באנרגיה, בעלויות שימוש נמוכות ובאמינות יוצאת דופן. בין היתרונות הרבים ניתן למצוא:
פעולה שקטה של המזגן.

  • שילוב של שיטות תכנון מתקדמות, תחכום הנדסי וחומרים מיוחדים מייצר רמות רעש נמוכות ביותר.
  • שליטה מתוחכמת.
  • VRF כוללת מערכת פיקוד ובקרה אלקטרונית מלאה ומגוון אמצעי שליטה, המאפשרים הפעלה נוחה ופשוטה.
  • אמינות גבוהה.
  • המערכת מיוצרת באיכות הגבוהה ביותר, המבטיחה אמינות ויעילות למשך שנים רבות.
  • חיסכון באנרגיה
  • גמישות ונוחות בהתקנה

 

למערכת VRF מדחס אינוורטר יעיל במיוחד. המדחס פועל בתפוקה משתנה ורציפה. בניגוד למזגן רגיל שמתחיל את פעילותו לאחר הפסקה וצורך יותר אנרגיה, מערכת VRF עם פעילות רציפה גורמת לחסכון של עשרות אחוזים בצריכת החשמל. המערכת יכולה לפעול גם בתנאים חריגים (חום או קור) ומונעת את הצורך באמצעי בקרת אקלים אחרים – זהו חסכון נוסף.

שיטת התקנה פשוטה יחסית, נקייה ואסטטית. מערכותVRF משתמשות לרוב בצנרת נחושת במקום צנרת מים, ובכך מאפשרות ניצול מיטבי של חלל החדר והתאמת יחידות שונות לחללים שונים בלי שינויים מארכיטקטוניים כגון הנמכות תקרה כללית או נקודתית.

קיימת יחידה החיצונית אחת בלבד, שאינה דורשת חלל מיוחד ואינה פוגעת במראה המבנה, בניגוד ליחידות חיצוניות מרובות, הדורשות פתרון.

היום כבר לא צריך להתפשר גם בנושא העיצוב כשמתכננים מערכת אקלים. ישנו מגוון רחב של יחידות פנימיות, המאפשרות שילוב מושלם, תוך התחשבות מרבית בעיצוב הפנים ובסגנון החיים. בנוסף, יחידה חיצונית אחת, קטנת מימדים, מאפשרת שמירה על חזות המבנה.

מערכות VRF
מערכות VRF

סיביר מערכות מיזוג אויר

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. סיביר מערכות מיזוג אויר מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.
× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן