תכנון מיזוג אוויר

תכנון והתאמה של מערכות מיזוג אויר

מערכת המיזוג מצילה ישראלים רבים במהלך השנה ומסייעת להם לתפקד תוך חווית מזג אוויר נינוח. ישראל היא מדינה חמה, בה  בימי הקיץ הטמפרטורות מטפסות, וקשה לצאת החוצה מבלי להיתקל בהתקף חום. בכדי שאנשים יוכלו להמשיך בשגרת יומם הרגילה, המיזוג מסייע ומוריד את הטמפרטורות. המדריך שלפניכם יסביר לכם על בעל המקצוע האחראי על תכנון מיזוג אוויר, מדוע חשוב להיעזר ביועץ מיזוג אוויר לפני התקנת המערכות ומה השירותים הכלולים בפגישה עם יועץ.

בעל המקצוע האחראי על תכנון מיזוג אוויר והתקנתו

יועץ מיזוג אוויר הוא בעל המקצוע האחראי על תכנון מערכות המיזוג, אשר יותקנו בחלל בו אתם מעוניינים. מערכת המיזוג, היא מערכת המתוכננת בשלבי הבנייה הראשונים, וקשה לשינוי בעתיד. במטרה לא לשבור חלקים מהבית או הנכס בעתיד, כדאי לתכנן את המערכת בצורה חכמה אשר מתאימה לצרכים של החלל.

היועץ הוא מהנדס מוסמך, שייפגש איתכם ויסביר לכם על כל מערכות המיזוג הקיימות בשוק, איך ניתן לבצע התקנת מערכות מיזוג אוויר, היכן כדאי למקם את פתחי האוויר, ומה המערכת המתאימה ביותר בשבילכם. במהלך השיחה, תסבירו ליועץ מהי מטרת הנכס, האם הוא חלל משרדים של חברה ואנשים רבים מגיעים אליו כל יום, ודורש מערכת מיזוג חזקה אשר תצליח לאוורר חלל קטן המכיל אנשים רבים, או שהנכס הוא בית ובו מתגוררים מספר נפשות וצריך שכל אחד יוכל להתאים לעצמו את המזג אוויר שהוא רוצה בחדר.

מדוע חשוב להיעזר ביועץ מיזוג אוויר בעת תכנון מיזוג אוויר?

כדאי להתייעץ עם יועץ מיזוג האוויר על מנת לקבל רקע כללי על השלבים בהם מתבצע תהליך התקנת מערכות המיזוג, להרגיש שיש למי לפנות בעת הצורך, ולקבל שירות מקצועי ואמין במהלך הפרויקט שלכם.

יועץ מיזוג האוויר יסייע לכם בתכנון מיזוג אוויר בצורה הטובה ביותר עבור הבית שלכם, היועץ ידע להכווין אתכם אל החנויות המוכרות את החלקים השונים הדרושים להתקנת המערכת, פועלים המבצעים התקנת מערכות מיזוג, ויפקח על כל התהליך. קיימים יועצים אשר מסייעים בשרטוט סקיצת מערכת מיזוג בלבד, בעוד אחרים ילוו אתכם למשך כל התהליך וייקחו על עצמם את העבודה, תכנון מיזוג האוויר, קניית החומרים והבאת פועלים שיבצעו את התקנת מערכות המיזוג.

אם אתם מעוניינים להפקיד את הנכס שלכם בידיים טובות, אשר ידאגו לכל נושא תכנון מיזוג האוויר בביתכם – כדאי שתיצרו קשר עוד היום עם סיביר מערכות מיזוג אוויר. אנו מעסיקים מהנדסים מוסמכים המתעסקים עם מערכות מיזוג אוויר ובעלי וותק רב בתחום. במהלך הפרויקט המהנדס יעבוד איתכם בקשר ישיר ויעדכן אתכם בכל השלבים והאפשרויות העומדות לפניכם, בכדי שבסוף הפרויקט תהיו מרוצים מהתוצאה.

תכנון מערכות מיזוג אויר
תכנון מערכות מיזוג אויר
תכנון מערכות מיזוג אויר
תכנון מערכות מיזוג אויר

סיביר VRF

אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים – אדריכלים וקבלנים. 

סיביר VRF מספקת מכלול שירותים המאפשרים שיתוף פעולה כגון, עם חברות מסחריות ותעשייתיות גדולות וגם לקוחות שרוצים ליהנות מאוויר נעים במקום מגורים.

25 שנה ניסיון

סיביר VRF – 

יש לנו ניסיון של למעלה מ- 25 שנים של תכנון, התקנה והתאמה של מערכות מיזוג אויר הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים. 

אנו מאמינים בעבודה איכותית ומבטיחים שירות מעולה לכלל הלקוחות שלנו.

× איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן